Dostihy

17. prosince 2010

Máte koně ?? Jestli že ano cvyčíteho na disciplínu?? Třeba na skokovou discipínu nabo na drezůru ?? Jestli že máte koně zaměřeného na disciplínu tak na jakou ??

 

Ale se vás budou ptát všude kde se hnete, jestliže nemáte koně s disciplínou tak si můžete vybrat z několika disciplín, zde jsou k vidění: Skoková disciplína, Drezůrní disciplína,Přehlídkové zaměření a dostihová disciplína. Dnes vám povím něco o dostihové disciplíně. Dostihová disciplína se dělí na 3 části, ta 1. jsou dálkové dostihy, 2. jsou rychlostní dostihy a 3. jsou Klusácké dostihy, ale dostihy přecejenom mají 4 části a ta 4. část je mix Skokové disciplíny se skokovou disciplínou např Velká Pardubická.

 

Na dostizích můžou závodit jen plemena podle předpokladů, třeba na rychlostní dostihy se nejvíc hodí Český teplokrevník, nebo holandský plnokrevník typ koně který se do dálkovích a vitrvalostních dostihů nehodí je třeba Hucul. Na klusácké závody je zase nejlépe se hodící kůň Amerycký klusák a ne Appaloosa. Dálkové dostihy třeba běžela Sallinka, skusím vám popsat jaké to je závodit na koni. Když vstupujete do boxu tak je vám nevolno a cítíte se divně a stydlivě. Jakmile se otevřou boxy tak vyražte tak aby jste koni neubírali sílu, nebičujte ho ani nepoužívejte ostruhy. Po 3 zátáčce koně pobídněte k úplně nejvyšší rychlosti ale pořát nepoužívejte bič. Ke konci tratá 3x práskněte a pokuste se ho ppobídnout tak aby předhonil soupeře. No, to je vše co bych vám mohla říct a když by jste chtěli vědět víc tak k textu napište komentář, díky :o)

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?