Dovádění ve vodě aneb útěk Fly

15. května 2011

A tak jsme si vyšli k vodě... No a co? Co? No přece byla zábavička na celý odpoledne! :D :) ;) Jasan, labradoři, ti mají rádi vodu!!! To si pište a jak! ;) :) No a tak jsme šli... Když jsme dorazili, začli jsme skákat do vody a plavat... Pánička nám do vody házela všelijaké hračky, které vzala sebou a taky někdy i klacky... A tak jsme si dlouho hráli a hráli...

Najednou se Fly někam rozběhla a běžela tak rychle, že ji pánička nedokázala ani přivolat zpět. Nezbývalo, než čekat. A tak jsme čekali a čekali. Nic! Vydali jsme se zpět domů. Pánička měla o Fly strach, a tak jsme popadli auto a jeli po naší vesničce hledat Fly. Jezdili jsme všude možně, ale Fly nikde!

 

Honey a French zůstali doma, páničci hledali, nakonec jsme zastavili u strýčka na statku, a ptali se ho, jestli Fly neviděl. Jenže to už se za jeho zády objevila. Fly!!! Supéééér! "Fly!Fly!Fly" Zavolala ji šťastně pánička a objala ji. Najednou přiběhla a začala si hrát se strýčkovým psem Flexem. Před chvílí s ním šel od rybníka, možná ucítila stopu a vydala se za ním. Nasedli jsme do auta a odjeli domů, kde nás Honey a French radostně vítali.

 

 

Přidáno: 12 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?