Dovolená a naše zkušenosti

10. srpna 2013

V létě 2013 jsme dlouze přemýšleli o ideální dovolené a protože s námi domov sdílí i pejsek, nesměl samozřejmě chybět. Četla jsem na internetu různé články a rady, ale stejně jsem měla určitý nepopsatelný stres.

První co bylo potřeba byla návštěva veterináře a ověření různých očkování a dokumentů. To jsme zvládli v pořádku. Pro jistotu jsme si od veterináře koupili i cestovní psí lékárničku, kde byli různé přípravky proti žaludečním a střevním potížím, věci na ošetření případných drobných zranění a proti nevolnosti. I když jsme nic neužili tak si myslím, že by to mělo být výbavou na každé cestě.
Při balení jsme samozřejmě neopomíjeli na potřeby psa a zvažovali, koho tolik vzít na týden. Brali jsme věcí víc než bylo potřeba, protože jsme jeli autem a přeci jen těch věcí sebou můžeme táhnout víc než kdybychom se dopravovali veřejnou dopravou. Samozřejmostí bylo i to, že jsme se předem museli ujistit, jestli si vůbec psa můžeme vzít s sebou a jelikož jsme plánovali i koupání, zjišťovali jsme si, jestli je na dotyčném místě i úsek pláže kam můžou psi.
Potom jsme den před odcestováním psa nijak nezatěžovali a posledních pár hodin jsme mu ani nedali najíst. Podle různých příruček se měla dělat každé dvě hodiny zastávka, na proběhnutí pejska, což jsme dodržovali, náš pejsek má teď poznačkované různé úseky až do Chorvatska.
Rozhodně bych si dávala pozor na horko v autě, to může dělat pejskům potíže, měli jsme kliku na maximum, protože jsme jeli v teplotních rekordech. Taky důležitý byl přísun studené a ČERSTVÉ vody. Nakonec naše dovolená s pejsek do Chorvatska dopadla více než dobře, všichni jsme si to užili a příště bychom rádi odcestovali i dál. Rozhodně dovolenou s pejskem v autě všem doporučujeme.
Přidáno: 42 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?