Dovolená s rodinou

14. května 2016

Jednou jsem jel s mojí rodinou na dovolenou na jižní Moravu. Jeli jsem v létě. A jeli jsme autem a to se mi moc nelíbilo,al hlavně že jsem jel taky ještě jsem nevěděl kam to jedeme ale měli jsme dva velké kufry a jednu vekou tašku s hračkami a krmením pro mě.Teď byste si mohli myslet že se mě chtějí zbavit ale to vůbec nebylo v úmyslu.Jeli jsme totiž na "dovču".

Když jsme dorazili vyskočil jsem z auta a byl to šok já takyvý načesaný "šampón" a na venkově?? Jako vážně???Byl tam bazén,pergola a spoustu dalších věcíale, co mě úplně zarazilo bylo že jsem poprvé v životě viděl ty podivné dvounohé psy.Potom mi panička řekla že to jsou slepice.Každý den jsem se na ně chodil dívat.A bazén do toho jsem hned po vystoupení z auta spadl a vypadalo to jako bych měl kalhoty.Celý týden jsme jezdily na výlety na kteé jsem jezdil taky například jsem byl v zoo a v dinoparku. Tak skončila naše dovolená líbila se mi,ale doma je doma.:-D

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?