Dovolená v Chorvatsku

21. dubna 2013

Dovolte, abych se vám představil: jsem Arčí. Jednoho krásného letního dne se moji člověkouni rozhodli, že všichni jako rodina pojedeme na dovolenou, samozřejmě mně vzali s sebou.

 

 

První den se mi celkem líbil, mohl jsem si chodit, kam se mi zachtělo, mohl jsem si užívat v moři (bylo strašné vedro) do doby, než přišel ten osudný den. Jeli jsme z páníčkem na kajak! Nechtěl jsem, bál jsem se, ne ne ne! Po chvíli mně to začalo bavit, ale pak přišly obrovské vlny! Páníček se snažil co nejrychleji doplout na břeh, ale se mnou to cloumalo a málem jsem i spadl!

 

Nejsem moc zdatný plavec, i když v bazéně doma plavu rád, ale to je jiný příběh. No tak jsem se třásl strachy a nakonec, aby toho nebylo málo, začalo pršet. Jako, nechci nic říkat a nějak se litovat, ale TO BYLA MOJE NEJHORŠÍ DOVOLENÁ (nebo spíše nejhorší den) a tak chci poprosit vás i vaše psy (spíše vaše psi),NEJEZDĚTE DO CHORVATSKA! A pokud ano, tak hodně štěstí!

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?