Dresy závodníků Jizerské 50 pomůžou v boji proti množírnám psů

14. února 2017

Nezisková organizace ANIMAL EYE, jejíž zakládající členkou je i bývalá úspěšná reprezentantka ČR v běhu na lyžích Martina Chrástková, připravila při příležitosti jubilejního 50. ročníku Jizerské 50 charitativní dražbu sportovních artefaktů, jejíž výtěžek poputuje na podporu boje proti množírnám psů.

Od 17. do 28. února 2017 tak bude možné na portále www.sportovniaukce.cz vydražit věci Adély Boudíkové, Petra Nováka, Aleše Razýma, Jiřího Ročárka a Kateřiny Smutné (běžecké lyžování), Michaely Smutné a Terezy Kmochové (sjezdové lyžování), Lucie Charvátové (biatlon) a Heleny Erbenové (triatlon).

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Zapojte se do dražby a pomozte tak v boji proti množírnám!

Helena Erbanová dres

Tereza Kmochová Univerziáda IV

ANIMAL EYE za práva zvířat

ANIMAL EYE, z.s. je celostátní nezisková organizace, jejímž hlavním účelem je důslednější prosazování práv a zájmů zvířat, především zvířat v zájmovém chovu.

Tato organizace poskytuje podporu v oblastech jako je odhalování podvodů a jiné protiprávní činnosti v oblasti prodeje a chovu zvířat. Poskytuje odborné právní poradenství pro širokou veřejnost.

Prvotním záměrem je pojmenovat problémy v oblasti týrání domácích zvířat, především psů. V červnu 2015 byl ANIMAL EYE ze strany Ministerstva zemědělství přiznán statut připomínkového místa v legislativním procesu.

Více informací o ANIMAL EYE, z.s., lze nalézt nawww.animaleye.cz.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?