Druhá uzávěrka přihlášek na letošní dražbu

2. září 2010

Blíží se druhá uzávěrka letošní Středoevropské dražby anglického plnokrevníka, kterou pořádá Dostihový spolek Pardubice a agentura Janda Bloodstock. Dražba se uskuteční v pátek 8. října, druhá uzávěrka přihlášek je 17. září.

 

Letos poprvé byly zvoleny dva termíny pro možnost přihlášení na dražbu. Druhá uzávěrka přihlášek je určena stájím, které teprve zvažují, zda některé své koně pošlou na dražbu, a především nahrává přihlášení koní v tréninku. V Pardubicích můžete svou stáj nejen posílit, ale také nabídnout koně k prodeji. Na dodatečné přihlášky máte čas do 17. září.

Po srpnové první uzávěrce je přihlášeno přes 40 koní. Definitivní podoba nabídky bude jasná po druhé uzávěrce. Po tomto termínu bude zveřejněn katalog a kompletní seznam nabízených koní.

Pět týdnů před 3. Středoevropskou dražbou anglického plnokrevníka je pravděpodobné, že vzniká ještě zajímavější katalog než loni. Už nyní je ale jisté, že na letošním ročníku bude nabídnuto několik koní jedničkové výkonnosti a také kvalitní koně s potenciálem do překážek, tedy kategorie, o kterou by měl být mezi českými kupujícími velký zájem. Kromě koní domácích majitelů budou nabízeni také plnokrevníci z Irska, Polska a Slovenska.

 

Hlavní hvězdou a dostihově nejúspěšnějším koněm dražby bude vítěz slovenského derby Teddy Ready (Orpen) ze stáje OMS. Stáj Zámecký Vrch nabídne vítězku a účastnici Ceny polských chovatelů Charmillon (Jape) a v sekci tříletých klisen stojí za pozornost dvojnásobná letošní vítězka Nina Varadari (Varadar). Nabídka ročků, pro které je během dražby připraven samostatný blok, je také velmi atraktivní.

 

Síla 3. Středoevropské dražby anglického plnokrevníka opět spočívá v maximálně širokém spektru nabízených koní. Kromě ročků a koní v tréninku bude katalog obsahovat také potenciální chovné klisny a odstávče.

 

Více o Středoevropské dražbě

Dražební podmínky =ke stažení=

Přihlašovací podmínky =ke stažení=

Přihlašovací formulář =ke stažení=

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?