Druhý den doma - zkoumání bytu aneb hrajeme si na schovku

17. dubna 2011

Dne 17.4.2011 Dneska když jsem se probudil měl jsem pocit že jsem opravdu doma a začala jsem prozkoumávat byt. Nejdřív jsem probádala pokojík kde spinkám potom mě vzali do obíváku a tam to bylo teda mnohem lepší koberec, měkonkej, teplonkej, chulepej bylo to úžasný.

 

Behal jsem kolem slolu jako by to byli závody. Potom jsme si hráli a dováděli, když jsem šel na podlahu tak mi to tam teda pěkně klouzalo, jako bych byl na ledě. Zkusil jsem na podlaze bežet ale tede moc mi to neělo, rozíždělili se mi packy ale za chvíli už jsem na to přišel jak mam běhat.

 


Když potom si na chvičku moje panička odskočila, tak jsem se šel podívat pod takovou velikou věc na co si moje panička sedala a lehala a já už sem na tom taky byl myslim že tomu říkají sedačka bylo tam plno plachu ale líbilo se mi tam. Když přišla moje panička tak mě nemohla najít chodila z jedné místnosti do druhé a volala na mě, ale ne já něchtěl vilízt. Když sem potom trochu zakuňkal tak mě našla, ale trvalo jí to. Potom jsme si to vyměnili, našla jsem ji mnohem rychleji než ona mě a na řadě jsem byl zase já abych se schoval, bylo to tak dobrý místo že by ste mě taky nenašli, bylo to pod stolem a na tom stole byla taková ta krabiceí kde byli lidi za kabeli. Ale musim ji pochválit a našla mě.Unavil jsem se docela hodně tak sem se šel napít vyčůrat a dopelíšku kde mě hladila moje panička. Mám ji moc ráda vždycky mě tak hezky hladí. Potom jsem usnul akdyž jsem se prtobudil tak jsem vyděl jak se na mě kouká moje panička, nehla se odemě.

Marunka

 

Přidáno: 30 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?