Drží při mě a naslouchá mi

8. února 2012

Měla jsem fenku bernaka a když nám umřela, tak jsme si jeli pro jinou. Když jsme si ji přivezli, všichni říkali, že je krásná, že by ji taky chtěli, apod. Když ale víc vyrostla a začala zlobit a neposlouchat, všichni nám v okolí, sousedi i známí, radili, že bychom měli koupit elektrický obojek.

 

 

Také říkali, že by si tak hloupého psa nepořídili a že se Ellince nevěnuji. Vždycky jsem na ně nadávala. Ale teď cvičím zatím sama doma než půjdeme na cvičák. Každý den se snažím s ní někam chodit a když jsem schválně před tou sousedkou zastavila ařekla Elle sedni a zůstaň a pak pomalu odcházela, Ella tam pořád byla a když si jí sousedka chtěla pohladit, Ella se nenechala a běžela za mnou.

 

Pak jsem přišla domů a nic jsem mamce neřekla. Po dvou hodinách přišla ta sousedka za mamkou, že máme nevychovaného psa, že se ani nenechá pohladit. Hned jak jsem to slyšela, tak jsem na ni začala řvát a ona, ať to potvrdítme. Tak jsem šla ven za Ellou a pro obojek do garáže. Ella šla za mnou, sedla jsem si k ní a řekla: "Ello, nesmíš mě zklamat, musíš to zvládnout."

 

Po chvilce, když jsem dala Elle obojek a sousedka na mě koukala, tak jsem řekla Elle povely (sedni, lehni, pac, štěkej, atd.). Byla jsem překvapena, Ella udělala i povely, které neuměla (zůstaň, štěkej a přines aport).

 

Od té doby na mě nemá sousedka žádné řeči. Jsem za to moc ráda, že mám Ellu. A mojí Bellince přeji, ať se jí líbí v psím nebíčku, asi se na me seshora dívá a drží nám ťapky. MÁM JE OBĚ MOC RÁDA!

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?