Drzý jezevčík

4. března 2013

Ráda bych se s vámi podělila o jednu naši příhodu s naší fenkou Peggy. Stalo se to v jednu chladnou zimní sobotu v prosinci, krátce po listopadovém stěhování do nového domu se zahradou. To ráno zazvonil tátův telefon.

 

 

Volal náš strejda, že by se chtěl zastavit na návštěvu a popřát nám všechno nejlepší v novém roce. Celou sobotu jsme strávili úklidem, vařením a dalšími přípravami na jeho návštěvu. Vařilo se mnouho dobrot, hlavně vepřové kolínko, jehož vůně se linula po celém domě. V podvečer zazvonil zvonek a strýc čekal před bránou, šla jsem mu otevřít a pustila ho dál. Celá rodina ho vřele přivítala a maminka začala nosit na stůl všechny ty lahodné dobroty. Tatínek dokonce vytáhl i domácí švestkovou slivovici.

 

A tak se jedlo a pilo.. Po x hodinách, kdy se všichni bavili, zavelel tatínek, že je na čase uklidit a jít spát. Zvedl se a společensky unaveni šli s maminkou spát. Nachystala jsem strejdovi postel a i on si šel lehnout. Já se vrhla do úklidu stolu a kuchyně. Začala jsem ze stolu odnášet a uklízet to co zbylo. Zbylo i to nejlepší z kolínka, to nejlibovější masíčko, dala jsem ho i s tácem do velkého sáčku a odnesla ho na terasu na nízkou lavičku. Cestou zpátky jsem pustila našeho psího mazlíčka ven, aby se proběhla a vyvenčila.

 

Když jsem jí pak utírala packy od sněhu, divila jsem se, proč se tak spokojeně olizuju, prohlížela jsem si ji a všimla si toho nafouknutého bříška. Tak jsem si vzpomněla na koleno. Koukla jsem na terasu a moje tušení se naplnilo. "Ty potvoro nenažraná, běž na místo a nelez mi na oči," spustila jsem a plácla ji po zadku. Tak odešla a ještě se mlsně olízla. Když to ráno táta zjistil, byl naštvaný a řekl, že jí to nikdy neodpustí. Teď, když vaříme koleno, smějeme se téhle příhodě, na kterou asi jen tak nezapomeneme.

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?