DŮKAZ, ŽE I "STARÉHO" PSA NOVÝM KOUSKŮM NAUČÍŠ!

15. května 2013

Už hodně krát jsem se setkala s tím, že mám nevychovaný "modní doplněk" bígla. Mii jsem se začala věnovat, jako opravdu věnovat, asi od jejích tři a třičtvrtě let, kdy jsem jí koupila její první samonavíjecí vodítko. Půl roku trvalo než jsme se poznali a věděli, co jedna od druhé může očekávat.

 

 

Dokonce jsme chvíli dávaly i po čumáku, ale můžu říct jen jedno, je to ta nejhloupější věc a teď to vím! Vše jde, ale musí se jít po dobrém, na bígla tedy přes prémiové a super prémiové pamlsky. Začali jsme procvičováním toho, co uměla: sedni a dej pac. Tento rok přibyla hra Tě pááác! a týden, kdy byla Bellí doma lehni. To Mii opravdu jde a já jsem na ni moc pyšná. Před týdnem jsem jí hodila stopovačku na zem a šli jsme na tkvz. volno.

 

Dneska, i když je to unáhlené, tak jí posadím na chodník odejdu a vodítko nechám na zemi, vyfotím, pochvala a jde se dál. Proti tahání jsme máme celořetízkový polostahovák, ale po mé nové zkušenosti je skvělý i postroj. S Bellí už vím, co a jak. Holky jsou nejúžasnější hafinky, které jsem si mohla přát, jsem moc ráda, že se mnou mají takovou trpělivost.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?