Dvě koťatka

21. ledna 2011

Moje babička měla mýt za týden narozeniny. Chtěla jsem jí udělat radost a něco hezkého jí dtá, ale vubec jsem neměla tušení co jí dát.Babička má moc ráda kočky před par lety měla kočičku. Najednou mě napadl napad že bych jí koupila koťátko? Zeptala jsem se rodičích jestli bych jí mohla koťátko koupit, rodiče souhlasily. Šla jsem na internet a hledla inzeráty po dvouhodinovém hledání jsem našla dobrý inzerat.

Hned jsem tam volala a domluvila jsem se že na koťátko se příjdu podívat zítra. Den utekl rychle a šla jsem se podívat na kočičku byla moc nadherná také byla hodně zbarvená černohnědá a bílé tlapky.
Koťátko jsem si vzala domu naučila jsem ho chodit na zachod. Týden už byl fuč a připravovaly jsme se na oslavu. Jely jsme autem koťatko bylo klidné vubec ne nebalo. Když jsme přišli k babičce nikdo tam ještě nebyl vždy chodíme jako první. Daly jsme ho babičce a ona měla moc velkou radost. Byla tak barevná a proto ji pojmenovala Flekaček. Návštěvi přicházely a obdivovaly koťáko jak je krasné a hrály jsme si sním. O hodinu později přišel děda. Také měl pro babičku dárek dal jí ho. Babička se moc divila protože to byl krásný kocourek. Hned dědovi řekla že už jedno dostala. Ale kočičky si spolu začaly hrát a tak si je nechaly. Kočička se jmenuje Flekaček a kocourek Miky. O rok později měly další kotátko od kočky flekačka. Byly také moc barevné a nadherné. Ty jsme daly tetě a příbuzním. A až do těď kočičky babička má a je sněma spokojená.

 

Přidáno 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?