Ený a Míša:aneb jak to začalo

2. října 2013

Ený a Míša mají skoro stejný přiběh. Přitom se neznali.

Ený adoptoval zlý muž který ji bil a vyhodil do kontejneru,poněvadž mu byla lhostejná.A pak ji uslyšeli sousedé a dali ji do útulku.Moc trpěla.Byla špinavá a bázlivá.Nechtěla nic jíst ani pít.Veterináři přemýšleli o útratu ale pak jsme přišli my.Já jsem byla ještě v kočárku ale bylo mi jasné co se dělo.Vybírali mi pejska.Byly tam krásná štěnátka,hrdí psy atd.Já jsem si ale vybrala to nejhubenější a blátem pošpiněné štěně,které sedělo v koutě.Z prvu se bála když jsme přijeli domů zalezla pod postel.po pár minutách ale přece jen vylezla.Dostala od nás pár granulí a čistou vodu.Myslím že kdyby jsme by si jí nevybrali, zůstala by tam a trpěla.ale postupem času přestávala být tak bázlivá a začala mít opravdu radost ze života.To je přiběh Ený.

Míša se narodil rodině s plným počtem štěnat.Všechna se adoptovala jediný on ne.
Na štěně na prodej každý zapomněl a těm lidem to začalo vadit.Nechtěli mít na krku čtyřměsíční  štěně a tak ho uvázali v lese ke stromu.
Jednou šel jeden pán do lesa kde našel hladového pejska a vzal si ho domů kde ho nakrmil a nechal ho tam spát.Bohužel,pán musel do nemocnice a tak se musel schánět domov.Ještě před tím ho dal na ,,inzerce majitelů´´útulku Archy zvířat. Už mi bylo 11 let,tak už jsem si mohla vybrat sama.My jsme tam Myšku zahlédli a zavolali jsme mu.Dal nám ho zadarmo ale bylo vidět že už neměl síly se o něj starat.Takže tak se k nám dostal Míša.
Míša a Ený si hned padli so oka ale někdy se prostě ,,rafnout´´ musí.:)

Možná že tyto příběhy jsou si opravdu podobné,jen se na to musí přijít.

 

Přidáno: 70 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?