Epilepsie, stáří

23. srpna 2016

Nejhorší co člověk může vidět je pes nebo člověk při záchvatu a to je to co jsem si zažila s Maxem. Normální den jako každý jiný, byl jiný jen tím, že Max byl přes noc u babičky. Když jsem přijela a otevřela kufr Max doslova spadnul z auta, kousl se a všechno to začalo.

Pro mě snad nekonečné křeče, při pádu se kousl takže hodně krve. Až po 15 min vše přestalo a to u veterináře. Ta bezmoc jen sledovat jak o sobě neví a nemůže na nohy a vy se musíte jen dívat a přidržovat ať na něj něco nespadne a neublíží si nějak. Těžké když zvířata nemluví, co bych za to dala vědět, že ho něco bolí, kdyby si řekl vše by bylo jiné i tak je to nejlepší stvoření a přítel na světě je to něco víc je to kus rodiny. Člen rodiny, který nerozumí občas vyhrabe něco na zahradě, proštěká noc, protože se mu něco nezdá i tak ho milujeme. Představa, že ho ztratím je šílená, ztratím někoho s kým jsem si od mala hrála na zahradě od rána do večera, někoho s kým jsem vyrostla, vždy mě s radostí vítá, ví kdy jdeme na procházku. Je to prostě můj milovanej Maxik!!!♥

 

Uděleno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?