EQUITANA světový veletrh pro koně a jezdce - volné vstupenky

2. února 2015

Využijte nabídku volných vstupenek na mezinárodní veletrh jezdectví EQUITANA. Tento rok se koná v německém Essenu ve dnech 14. - 22. března. Pro všechny zájemce z ČR a SR jsou v nabídce vstupenky zcela ZDARMA. A pro Ty, kdo si netroufnou na dalekou cestu vlastními prostředky, je organizován dvoudenní autobusový zájezd na poslední „výprodejový“ víkend.

Equitana je ikonou a vzorem všech hipologických akcí a vždy se těší obrovského zájmu návštěvníků i vystavovatelů. V sedmnácti halách na ploše 90 tisíc m² bude vystavovat zboží přes 900 vystavovatelů z více než 30 zemí, které zhlédne 200 tisíc návštěvníků. Vystavuje a prodává se opravdu vše - od jezdeckých potřeb, krmiv a farmaceutických produktů, vybavení stájí a jízdáren, až po techniku pro pastviny. Samozřejmě budou vystaveny koně všech ras, které budou předváděny v arénách přímo ve veletržních halách. Denně jsou na programu desítky praktických demonstrací, veterinárních seminářů a dalších vysoce kvalitních přednášek. Součástí programu bude večerní přehlídka „Hřebci“ (15. března) a úchvatná „Hop Top Show“, která představí špičková čísla nejvyšší jezdecké i choreografické úrovně (14.,18., 20.a 21.března)

Pro všechny zájemce z ČR a SR jsou v nabídce vstupenky zcela ZDARMA. A pro Ty, kdo si netroufnou na dalekou cestu vlastními prostředky, je organizován dvoudenní autobusový zájezd na poslední „výprodejový“ víkend (cena za osobu je 3900 Kč).

Kontakt pro vstupenky a zájezd: Olga Pešková, equitana@ppa.cz, tel. 277 010 660

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?