Fenka Aisha

23. července 2014

Ahoj,jmenuji se Aisha a dovolím si Vám povědět můj příběh. Jako první,by jste asi měli vědět,že jsem fena labradora a jsem celá černá. Začalo to asi nějak takhle:
To mi byl asi jeden rok a honila jsem se s sousedovic kočkou. Kočka vlítla našim do okna a tím ho rozbila a já samozřejmě za ní. To už se blížil můj pán a kočka stačila utéct,jenže já ne. Takže vše bylo na mně! ,,Padej pryč,ty kozo!",vykopl mne ze dveří. Já jsem prolezla malou dírou v plotě a vrátila se k oknu a smutně jsem se koukala dovnitř. Pán však i přes to, že bylo okno rozbité,zatáhl záclony. Pár dní jsem to ještě zkoušela u dveří,a až za tři dny jsem celá špinavá a hladová,zjistila,že to už nemá šanci. Tak jsem běžela,ani jsem nevěděla kam,hlavně co nejdál od domu mého pána.
Doběhla jsem do lesa a tam jsem viděla jelena,jak se pase,a z druhé strany na něj číhal vlk. Začala jsem štěkat a jelen utíkal co mohl. Jenže vlk skočil na mně. Jelen si toho asi všiml,tak přiběhl s celým stádem. Od té doby žiju s jeleny. :-)
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Dnes jsme pro vás vybrali

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?