Fenka Vera na festivalu

26. června 2016

Ahoj, já jsem fenka Vera a tohle je můj příběh. Jednou jsem s paničkou jela na výlet, na nějaký psí festival. Jelikož bylo opravdové horko a já seděla vzadu, tak mi panička otevřela okno. No a já viděla jak najednou proběhl nějakou ulicí zajíc.

Nevím jak jsem to dokázala, ale vyskočila jsem z okna. Panička si toho nevšimla. Zajíc mi utekl a já běžela za autem ať zastaví, že mě to auto zapomnělo. Ale auto nezastavilo. Zůstala jsem na místě a začala kňučet.

Když jsem viděla jak přijíždí auto a viděla jsem tam paničku, tak jsem začala hlasitě štěkat. Panička ke mně přiběhla a byla šťastná že mě našla. Potom jsme jeli na festival.

Když totiž panička zjistila, že nejsem v autě, tak ani nedojela na festival a hned se vracela. Na festivalu bylo spoustu soutěží a já vyhrála 1. místo v agilitách. Dostala jsem medaili, krmivo, hračku a taky příjemné pohlazení a pochválení.

Panička taky dostala dárek a to klíčenku a poukaz na jakýkoliv nákup v různých obchodech v hodnotě 500 Kč. A neuvěříte, co mi panička koupila jako dárek. BALÍČEK MÍČKŮ NA HRANÍ VENKU A TAKY LÉTAJÍCÍ TALÍŘ NA VEN !! Měla jsem takovou radost. Potom jsme dělali spoustu aktivit a jeli domů. Jsem ráda, že mám takovou paničku a že mě našla :)

PS : PŘÍBĚH NENÍ PODLE SKUTEČNÉ UDÁLOSTI. JE VYMYŠLENÝ!

 

Uděleno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?