Ferda a krabice

6. října 2012

Musím vyprávět, co provedl můj králik Ferda, ale prvně něco málo řeknu o něm. Ferdovi je 6 let a je to Zakrslý králík, tohle to mě nikdy ještě neprovedl. Tak abych tedy s tím začala. Včera jsme se učila a Ferdík byl u mě v pokoji a spal pod postelí.

 

 

Najednou jsme uslyšela takové divné zvuky, jako by někdo něco kousal tvrdého. Šla jsme se tedy za tím zvukem. Až mě to přivedlo pod moji postel. Když jsme hledala, co to je za zvuk, najednou vyběhl Ferda ven a utíkal na chodbu. Myslela jsme si, že si tam jenom hrabal zase svůj ručník.

 

Tak jsme šla zpátky ke stolu se učit. Nějak jsme se toho nevšímala. Až do té doby, co Ferda zase vběhl pod posstel a bylo to odznova. To mě nadadlo a šla jsme se tam pořádně podívat. Vytáhla jsme věci pod postelí a co jsme neviděla. Pod postelí byly samé kusy kartonu, a v krabici od nádobí (to je sestry) byla vykousaná velká díra.

 

A Ferda by ještě pokračoval. Musela jsme ho tedy zavřít do jeho výběhu (klece) a rychle to poklidit. Takže tu krabici jsme slepila a dala jsme tam fólii. A doteď jí má sestra u sebe doma. A Ferda si už tohle nikdy si nedovolil a každy den spí u mých nohou po stolem. Už nikdy nemohl pod postel, protože jsme mu tam zadělala všechny díry, takže ani nemá jak.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?