Fído - Poprvé u veterináře

17. května 2013

Ahoj kamarádi. Jmenuji se Fído a rád bych vám povyprávěl o mé první návštěvě u pana veterináře. Byl úplně normální červencový den, spokojeně jsem si ležel ve stodole s Pusíkem, když v tom přišla panička.

 

 

To nebylo nijak zvláštního, chodí sem každé ráno nám dolít vodu, jenže tentokrát nám zavřela dveře, abychom se ze stodoly nemohli dostat. Brzy jsem uslyšel nastartování auta a když už bylo ticho, panička otevřela dveře a vzala mě. Šli jsme k autu, sedli jsme si a já zjistil, že tam je i moje přepravka. Ani jsem se nestačil podívat, a už jsem byl v ní. Byl jsem docela v pohodě, když v tom začala auto dělat divné zvuky a rozjelo se.

 

Byl jsem neklidný a snažil se dostat k oknu. Jenže přepravka byla zavřená a já nemohl nic dělat. Konečně jsme byli na místě. Sice jsem ani nemňouknul, ale stejně to byl otřesný zážitek. Panička mě vzala do náruče a vylezli jsme z auta. Tam, kde jsme vylezli jsem ještě nikdy nebyl. Byly tam jiné pachy, kočky a celkově se mi tam nijak nelíbilo. Chtěl jsem pryč, ale nebylo úniku, panička mě držela pevně a utěšovala.

 

Přišli jsme do nějakého domu, kde jsme si sedli na židli a čekali, brzy se z nějaké místnosti objevil pes, ale já neměl čas myslet na něj, protože se panička se mnou zvedla, a šli jsme do místnosti, kde onen pes právě odcházel. Byla to velká místnost, plná granulí všech druhů. V rohu byl stůl s počítačem a křeslem a uprostřed pokoje byl stůl. Panička mě na něj položila a než jsem se stačil nadát dostal jsem něco do ucha.

 

Cítil jsem nějaké hnusnou špejli, která mi provrtávám uchem, snažil jsem se jakkoliv dostat pryč, ale nešlo to. Ta divná cizí osoba mě nechtěla pustit. Konečně povolil a začal to zkoumat na mikroskopu. Zatímco mě panička uklidňovala jsem dostal tu hnusnou věc do dalšího ucha. Konečně bylo po všem. Panička si mě vzala a ještě něco mluvila s tou strašnou osobou. Dostali jsme tabletky a jelo se domů. V autě už jsem byl klidnější, dokonce jsem i vrněl a když jsme dorazili domů, čekala mě bašta.

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?