Fídovi na cestu domů

2. února 2016

Už je to skoro měsíc, co jsi se nevrátil domů. Už je to skoro měsíc, co jsem tě naposledy viděla. Moc se mi po tobě stýská, Fídoušku. Nikdy nezapomenu na ten tvůj kukuč, když ses na mně naposledy podíval. Držela jsem tě v náručí a dívala jsem se na tebe do zrcadla. A pak jsem tě položila na zem, a když jsem zavřela dveře, ty jsi se na mně, místo toho, aby jsi se, jako vždycky, snažil dostat domů, tak klidně díval. Jakoby jsi věděl, že je to naposledy, co se vidíme.

Pamatuji si, když ses nám narodil. Pusinka byla poprvé maminkou, a já společně s mými sestry jsme utíkali se na tebe a na tvé sourozence podívat. Nejdřív se o tebe chtěla starat moje starší sestra, ale nakonec tě přenechala mně. Rozuměli jsme si už od mala. Byl jsi vždycky tam přítulný, nechal jsi se celý den hladit a drbat se na bříšku. To jsme si ještě mysleli, že jsi holka a říkali jsme ti Fíbí.

A pak ten den, kdy jsi mi odjel k novým páníčkům. Bylo mi líto, že jsem se s tebou nestihla rozloučit, protože jsem byla zrovna nemocná. Kdo by to čekal, že ses nám po dvou dnech vrátil s tím, že se novým páníčkům nehodíš, že jsi moc bílý..tak jsme si tě nechali.

Byl jsi tak úžasný kocour! Vždycky jsme se smáli, že jsi takový manekýn, protože jsi se pořád jenom čistil a myšky za tebe sbírala snad Pusík. Byl jsi náš mazlíček, nikdy jsi se na mně nezlobil, nikdy jsi mě neškrábnul ani si nezavrčel. Když jsme jeli k veterináři, byl jsi vždycky klidný a když už jsi měl strach, nedal jsi to najevo. Byl jsi skvělý!

Fídoušku, bez tebe je to u nás doma prázdné. Už neslyším žádné mňoukání, už nemám koho tajně brát domů, když jsem sama doma. Chybíš mi. Přišla jsem o kamaráda, který za mnou vždycky přiběhl, když mě viděl, kterému jsem mohla říct cokoliv.

Doufám, že jsi v pořádku. Bolí mě představa, že jsi si našel novou rodinu, ale zároveň v to i doufám, protože ti přeji krásný domov, který si zasloužíš. Vím, že se jednou ještě shledáme a všechno si povíme, ale tak moc bych si přála, abychom si viděli ještě tady, na zemi. Stýská se mi, Fídoušku.

 

Uděleno: 100 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?