Flafynka skáče

28. října 2011

Jednoho dne jsem králíkům čistila klec. V jeden okamžik jsem si Flafynku hladila, pak jsem začala čistit. Asi po 10 minutách jsem se otočila a Flafynka nikde, tak jsem si stoupla a pořádně se rozhlédla.

 

 

Uviděla jsem ji na druhé straně pokojíka (klec mám před postelí, vedle ní mám křeslo a já vždy mezi křeslo a postel dám vrch od klece a aby mi neutekli pod postel, tak tam dám domeček), šla jsem pro ni a znovu jsem začala čistit klec. Po chvíli jsem se znovu otočila a ona se na mě dívá zase z druhé strany pokoje.

 

Znovu jsem pro ni šla, zase jsem začala čistit a otočila jsem se pro smetáček a jen jsem viděla, jak Flafynka vyskočila na domeček a z něj asi 40 cm vysoko na mou postel. Řekla jsem si, že chvíli, než pro ni půjdu, vydržím, co udělá a ona se začala válet mezi mými plyšáky, kteří mi leželi na posteli. Doslova se mezi nimi válela.

 

Pak začala skákat po posteli asi půlmetru vysoko. Najednou se zastavila, otočila se a podívala se na mě, já na ni a ona, aniž bych něco řekla, skočila dolů z postele, šla za mnou a začala se se mnou mazlit. Jen jsem si pomyslela, jak je možné, že ji máme skoro jen měsíc a ona má ve mě takovou důvěru?

 

Pak jsem na domeček dala kýblík se žrádlem, vyčistila klec a od té doby na ten domeček raději dávám ten kýblík, aby mi už neutekla.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?