FOR PETS – festival zvířat

10. dubna 2017

Možná si říkáte, co znamená spojení FOR PETS? Tak tento název skrývá velké dobrodružství pro chovatele a majitele nejrůznějších mazlíčků. My jsme sem zavítali za psími kamarády, abychom Vám ukázali, co vše můžete se svými parťáky dělat ve volném čase a také čemu se přiučit.

Minulý týden od 6. 4. 2017 – 9. 4. 2017 probíhal na pražském výstavišti veletrh FOR PETS. Veletrh určený nejen pro chovatele psích kamarádů, ale i ostatních domácích mazlíčků. My jsme zavítali na veletrh za psími společníky, abychom Vám nastínili, jak takový veletrh vypadá a co Vám jako návštěvníkům může nabídnout.

Co mohli návštěvníci vidět…

Na veletrhu si přišel na své opravdu každý, nejen že bylo zde spoustu firem, které propagovali a prodávali své výrobky, ale také veletrh sám o sobě byl zpestřen o zajímavý program v podobě přednášek a vystoupení. Program byl velice pestrý a to v podobě ať už vystoupení či poučných přednášek. Návštěvníci mohli vidět např.: dogdancing, nosework – (nový psí sport, kdy za použití čichu psa, se hledají předměty), záchrannou brigádu kynologů Praha, asistenční a vodící psi – (a vše o výcviku těchto pomocníků), ukázku Agility, canicross – běhej se psem. Nemalou kuriozitou byla přednáška o prasátkách v domácnostech nebo také přednáška o CITES a platné legislativě o vývozu a dovozu živočišných suvenýrů.

 

 

dogdancing2.jpg

Velké plus

Čemu dáváme velké plus je to, že na veletrh jste si mohli vzít vlastního pejska, ať už jako doprovod nebo mlsného ochutnávače vzorků, které vystavovatelé nabízeli. Dalším krásným gestem bylo to, že na veletrhu dostali prostor se prezentovat i záchranné stanice a útulky pro jakákoliv zvířata tj. pejsky, kočičky, divoká zvířata, atd.. Zde mohl každý sám za sebe přispět a udělat, tak pěkný skutek pro lidi, kteří pomáhají zvířátkům.

Shrnutí za nás….

Tímto bychom chtěli shrnout naši návštěvu na veletrhu FOR PETS, určitě ti z Vás, kteří nebyli na této akci, měli by zavítat na následující ročník. Nejenže se dozvíte spoustu zajímavých věcí, ale také zpestříte den celé své rodině. Za nás určitě krásně prožitý den ve společnosti chlupáčů.

nosework2.jpg

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?