Fotoreport z festivalu Dog Fest 2018

4. září 2018

Aneb byli jsme u toho! Ani studené podzimní počasí neodradilo milovníky psů od návštěvy pražského psího festivalu Dog Fest 2018.  Všichni si to skvěle užívali, jak se můžete přesvědčit v našem fotoreportu. Koneckonců, kdo jiný by měl snášet nepříznivé počasí lépe, než právě pejskaři?

1.9. se na pražském Střížkově pořádal největší psí festival v České republice – Dog Fest 2018. Začínalo se již od brzkých ranních hodin, aby měli návštěvníci připraveno vše v krásných dárkových taštičkách. I když to ráno vypadalo docela bledě, počasí se přesně v době otevírání bran umoudřilo a všichni si užili skvělý den plný psích aktivit. 

Na prvním stanovišti bylo možné vidět skoky do vody, které předváděli jak profíci, tak začátečníci pod vedením Petra Červinky. Počasí profíkům nebránilo skákat do vody, i když by jeden možná řekl, že je pejskům zima. Láska k tomuto sportu byla patrná, skvěle se bavili!

Směrem k pódiu se už shromažďovali první čivavy a frbulové, kteří čekali na sčítání o co nejvyšší počet stoupenců na této akci. A že jich bylo! Doslova na každém kroku.

Dog Fest 2018 Frbul

Dog Fest 2018 Buldocek

Dog Fest 2018 Sraz čivav

Dog Fest 2018 Čivava

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

U podia se připravovala dráha na coursing a chrti netrpělivě čekali na start. Připravená byla jak rovinka pro začátečníky, tak i dostihy kolem předváděcí plochy pro chrty.

 Dog Fest chrti

Dog Fest chrt

Dog Fest chrt

Bull plemena si užívali velkého zájmu okolí, když předváděli Wall Climbing nebo třeba Weight Drag Pull, pod vedením Daniela Žďárského ve vyhrazené Bull zóně. I když se nejednalo o soutěž jako takovou, návštěvníci si mohli vše zkusit a třeba je tyto sporty zaujmou a příští rok je uvidíme v kategorii profíků.

 Dog Fest amstaf

Dog Fest pitbull

Spoustu dalších aktivit si návštěvníci mohli užít po celý den. Tým Hello Sandy nechyběl taky, dělali jsme radost páníčkům s jejich mazlíčky hezkou fotkou na památku. Níže k nahlédnutí menší ochutnávka. 

 Dog Fest 2018

Dog Fest 2018

Dog Fest 2018

Dog Fest 2018

Dog Fest 2018

Dog Fest 2018

Kompletní fotoalbum naleznete na naší Facebookové stránke ZDE.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?