Fousek a vše o něm

3. ledna 2015

Pro svou práci jsem si vybrala mého kocourka Fouska, kterého jsem dostala k narozeninám. Narodil se 24. 4. 2014. Fousek je plemeno kočka domácí. Jeho srst je oranžová, směrem k bříšku se oranžová zesvětluje a bříško má Fousek bílé s béžovými proužky. Má malé tlapky, dlouhé fousky a dlouhý ocas. Po narození měl modré oči a teď je má zelené. Skloní-li hlavičku, vypadá, jako by měla tvar trojúhelníku. Na čele mu zbarvení srsti připomíná písmeno M.

Fousek je hravý a přátelský. Rád se mazlí, ale když se mu to přestane líbit, ohání se tlapkou a někdy i kousne. Ale ne moc, vůbec to nebolí, on si jenom tak hraje. Jeho oblíbené jídlo je Paté s lososem, kočičí konzervy nebo granule smíchané se zbytkem paštiky. Někdy si uloví myšku nebo ptáka. Ale to dostane vynadáno, protože ptáky lovit nesmí. Rád si hraje se vším, co se hýbe. Pokud není na blízku někdo, kdo by se mu věnoval, vystačí si i s padajícím listem. Rád leze po stromech. Někdy i spadne nebo neumí slézt dolů a tak mňouká tak dlouho, dokud mu někdo nepomůže.


Mám našeho kocourka ráda a vždy se těším, až se s ním odpoledne uvidím.

 

Uděleno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?