French a její den

15. května 2011

Jo, ráno jsem se probudila jako druhá, konečně! Spapala jsem si granulky s masíčkem a šla za Fly, která byla už dávno probuzená a nedočkavá na hraní, nojo, divoška jedna.

 

 

Šla jsem si s ní hrát, ale to už jsem viděla, jak Honey dojedl a skáče za námi. A tak jsme si všichni tři začli hrát, trochu se i prát :D .... Pánička nás pak vzala na prochajdu, deštivou, hodně deštivou, takže kratší než jindy... Vrátili jsme se brzy a zas si hráli... Pánička mezitím dělala masíčko s brambůrkama na obídek... Po obídku jsme vystřelila ven a šli jsme zas na krátkou procházku, poté jsme si lehli ke spátnku. Až na Fly!

 

Ta si hrála s páničkou... myslím, že si pak šla taky lehnout, ale později než já a taky Honey... Zrovna teď, před chvílí jsme se probudili a Fly si sedí s Honeym a chytají piškůtky, které jim hází pánička.... Já je neměla... proč? Protože jsem si hrála s novým míčkem, bylo mi to zapotřebí, hrát si teď, protože si ho ještě nevšimla Fly, kdyby jo, už bych ho neměla!!! Ou., jenže za chvíli to zjistili a hned se do mě oba pustili!!! Pánička je však zadrhla a mě zůstal ten krásný MODRÝ míček! :) Až na to, že pánička z tašky vytáhla další dva míčky a dala je Honeymu s Fly, Honeymu ZELENÝ a Fly ČERVENÝ, ha, stejně! Modrý je nejhezší a nejlepčí!!! ;) ... všichni jsme si s něma začli hrát....

 

 

Přidáno: 14 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?