Gidran neboli jak jsme se spoznali

15. dubna 2012

Vše to začelo tím, když jsme ješte doma neměli koně. Jednoho dne jsem prišla do jezdecke centra kde jsem jezdila. Kamošky mně přivítali s tím že přijede nejaka moc talentovaná a bohatá holka na nejhezčim koni v té stáji.

 

 

Ja si řekla co asi tady chce delat taka holka, talentovaná a bohata. No přece hledala trenera pro svého koně. Okamžite mně to začelo zajímat. Jelikož ja jsem trenovala na mini konikovy kterej ani nebyl dokonce můj rozhodla jsem se že se budu o tu pozíci co nejvice zajimat a udelám vše pro to aby jsem tu pozicí získala.

 

V den kdy mnela prijit byly jsme všichni z toho "na mekko" teda všichni jsme se zajimali o ni. Přicházi příves, z auta vycházi nlade blonďave dievča vypadajúce ako Paris Hilton, ale fakt, otevirá přives, co tam nevidim? To je snáád, to je snáád... nejhezčí kůn co kdy byl..

 

Můj taťka jsem o nej velmi zajimal ale mně trápila jen ta profese, protože jakej jezdec taký kůn a v tomhle případe to byl strašne namyslenej jezdec.. Nevim čim to bylo jestli tím že vypadal jako Paris Hilton nebo tim že mnela toho nejkrasnejšiho koně ve stáji.. Každopádne..

 

Ráno vojdu du boxu mému mini konikovi konkrétne Champlíkovi a hned oproti co nezbadám.. Ten Parisi :) černej fríísak hned my vypadlo krmení z ruky, nahodou to počula Paris (Už ji i pomenuji takže jmenovala se Livia).. Takže keď to počula Livia začela vyprávět aby jsem ho nevirušovala pri meditovaní, cooo ?? řekla jsem on medituje?

 

Hahahaha hrozne jsem se zasmala na jej velikanskom sebavedimi.. Mno černy frisák nebol taký... bol uplne iný.. Myslím že TAKÝ AKO JA.. a ešte to meno : Gidran.. Prenádherne... Jelikož Livii s Gidranem a jejich inakšim povahám to nemohlo v závodeni a vůbec v trńovani vyjst byl na prodej.. Můj otec jim zavolal a mali jsme ho...


Pokračovanie nabudúce :)

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?