Hafani 3. díl: Nalezení ztraceného bratra

23. srpna 2011

A je to tady. Další příběh o třech štěňátech: Buffy, Ronymu a Simonovi. Tento příběh bude o tom, jak sourozenci najdou svého utajeného bratra.

 

 

Je krásný slunečný den a štěňátka se povalují na dece v zahradě. Pejskové touží po dalším dobrodružství, ale nějak je nenapadá, co by mohli dělat. Vždycky měli nějaký nápad, ale dnes ani ťuk.

 

Náhodně ale zaslechli rozhovor jejich rodičů. O tom, jestli mají nějaké sourozence nevěděli, jejich rodiče se o tom nechtěli bavit. Rodiče se bavili o nějakém jejich synovi. Buffy si myslela, že mluví o Ronym nebo Simonovi. Ale to se mýlili.

 

Mluvili o nějakém Paxovi. Že se jim moc stýská a že by ho chtěli znovu spatřit. Otec matku ale přemlouval, ať na to nemyslí. Že se rozhodl jít vlastní cestou. Bez nich. Štěňata byla v šoku. Najednou se dozvěděli, že někde mají bratra.

 

Druhý den se jim to rozleželo v hlavě a rozhodli se, že chtějí svého bratra najít. Šli za rodiči a chtěli po nich vědět, kde je jejich bratr. Rodiče byli zaskočeni. Nejdřív se o tom nechtěli bavit, potom ale nakonec štěňatům řekli, co vědí.

 

Takže náš bratr žije ve městě. Shodou okolností 9 kilometrů od nás. Třetí den se vydali na cestu. Za necelé dvě hodiny se dostali do města. Vzpomínali na to, co jim řekli jejich rodiče. Je to velký dům, neboli vilka. Za bránou bude štěně, přibližně stejně velké jako jsou oni.

 

A skutečně ho spatřili. Když je uviděl i Pax, trochu se lekl. Nechtěl vidět nikoho z jeho minulosti. Tedy aspoň si to myslel. Ale hluboko ve vnitru si přál spatřit své sourozence i rodiče. Nenápadně se proplížil k plotu.

 

Buffy spatřila Paxe jako první. Rozeběhla se k němu a za ní Simon a Rony. Buffy radostatně olízla Paxe a ten se jenom usmál. Ronny byl rád, že ho vidí, ale Simonův pohled nevypadal, že by byl nadšený. Když ho Pax oslovil, nevšímal si ho. Buffy ho odtáhla stranou a snažila se s ním promluvit, ale on byl jako skála. Poslouchal, ale neodpovídal. Až potom se zmohl: "Chtěl bych vědět, proč odešel." Zeptáme se ho. Dobře, ale ty se chovej slušně.

 

Paxiho oslovila Buffy. Proč si od nás odešel? Protože jsem chtěl odejít se svými přáteli jinam. Když jsem odešel, byl vám měsíc, nemohli jste ani vědět, že máte nějakého bratra. Ano to jsme nevěděli. A kde máš ty kamarády? Bydlí tady s tebou? Nebydlí. Když jsme sem přišli, opustili mě. A proč? Byl jsem pro ně šašek. Dokud jsem je bavil a získával jsem pro ně potravu. Tak to jsem je zajímal. Až když o ně projevil zájem místní chlapec, tak mě opustili, protože mě nechtěli mezi sebou.

 

Ach můj bože, ty máš krutý osud. Ano, bylo to kruté, ale našel jsem skvělé lidi, kteří mě mají rádi. Ale jsou na tom finančně špatně. Mají co dělat, aby uživili sami sebe a mě musejí živit také, je to pro ně těžké a tak se snažím jim dělat radost. Nevím, kam půjdu. Jednou mě stejně budou muset nechat odejít. Pojď s námi. U nás je místa dost a matka tě také jistě ráda uvidí. Vážně? Ano. Ale já se bojím. S otcem jsme neměli skvělý vztah. Ten už na to jistě zapomněl.

 

Dobře tedy, tak vyrazíme. Po dvou hodinách dorazili zpět domů i s Paxem. Matka málem omdlela, když uviděla svého syna. Na otcově tváři se objevil letmý úsměv. Pax se rozeběhl k rodičům, kteří ho radostně objali. Za ním se rozeběhli i Buffy, Simon a Rony.

 

Celá rodina byla pohromadě. Odteď nebudou jen Buffy, Simon a Ronny. Teď budou Buffy, Simon, Ronny a Pax. Těšte se na další díl hafíků.

 

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?