Hafík a květinka

12. prosince 2010

Byl jednou na světě pejsek Hafík a ten měl ze všeho na světě nejradši svou kost!

 

Nebyla to jen ledajaká kost, byla to kost od jeho paničky, pravá kuřecí (ta kost, na ta panička)! A pak si také rád hrál s létacím talířem a tak dále, no ostatně jako každý pes. Jenže Hafík byl už od svého narození , kdy ho málem zajala tlupa zlých vlků, trochu náchylný na dobrodružství...

 

A tak jednou si šel Hafík hrát na zahradu s kostičkou a tak najednou uviděl velký kopeček z písku a ze své pejskovské povinnosti začal hrabat a hrabat a hrabat....až se dohrabal do domečku pana Krtka, ten ho rozzlobeně vyhnal a zase si kopeček pracně urovnal. Hafík se omluvil a odběhl na cestičku, která vedla přímo do lesa...

 

V lese se však Hafíkovi zdálo něco divné, ano, už vím! Chybí mi kostička! Ustrašeně si pomyslel Hafik, oběhl celý les, celé údolí i vesnici, ale kost nikde. Achich ouvej: rozbrečel se Hafik a šel smutně domů. ,,Copak je,hafíku?" ozvalo se z trávy. hafík si pomyslel že se mu to všechno jenom zdálo, tak šel dál, ale když uslyšel ten podivný hlas znovu, podíval se pozorněji do trávy...a tam byla růžová květinka! A ta se ho zeptala proč je tak smutný, on jí řekl , co se mu stalo a ona mu slíbila pomoc. Po chvíli přemyšlení květinka vykřikla! Ano, už to mám! Pejsek s jiskrami v očích upřeně pozoroval kytku, která mu říkala, co jí napadlo. No jistě! Zvolal samým štěstím Hafík- kost je u Krtka v domečku- tedy- v té hromadě. "Čemu říkáš hromada, ty Hafane?!" Ozvalo se z křoví.

 

Pes šťastně přiběhl ke Krtkovi a vyprávěl mu svůj příběh, pan Krtek mu nejdříve nevěřil, ale nakonec se podíval hlouběji do svých nor, a co tam nenašel! Byla tam Hafíkova kost jako nová! Hafík byl moc rád a oběma jeho kamarádům poděkoval. Pak už jen šel domů a ulehl do pelíšku vedle své paničky. Uff, to byl ale perný den!

 

Pidáno: 37 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?