Halloweenský kostým pro psy

31. října 2014

Čas Halloweenu je typický podzim, s rozšklebenými dýněmi a zlatým listím jako symbolem dušiček. Všude samý pavouk a čarodějnice. I Váš pes se může proměnit ve hvězdu pomocí halloweenské masky, stačí jen trocha fantazie, umu a hlavně zdravého rozumu!

Neomezujte psa kostýmem

Spíchnout doma něco ze zbytků látek není žádná věda a nepotřebujete k tomu ani žádné složité nákresy. Co k tomu ovšem potřebujete nejvíce, je zdravý rozum. Internet přeplněný fotkami psů narvaných do něčeho, v čem mohou jen ztuhle sedět, rozhodně není nic, co by se zdravým rozumem souviselo! Svého psa milujete a tak rozhodně nebudete chtít, aby trpěl. Ať už vymýšlíte jakýkoliv model, rozvažujte dobře, zda psa nestresuje, neomezuje jej v pohybu nebo krmení, anebo dokonce zda mu není zdraví škodlivý!

 

Kostým pro psa by měl být jednoduchý

Přesto vás žádný model nenapadá? Jednoduchým tipem je pořídit psovi nějaký slušivý obleček (například kostkovaný) a nechat si ušít například košili pro sebe ze stejné látky (nejlepší jsou přírodní a obyčejné materiály, žádný nylon). Dáte všem najevo, jak jste nerozlučná dvojka a nic tím nezkazíte. Dalším jednoduchým tipem je obleček z jednobarevné látky, který doplníte o plyšáka nějakého zvířete, jež má váš pes představovat. Například šedý obleček s plyšovou myškou za krkem. Dbejte ale na to, aby vašemu psovi součást kostýmu nijak nepřekážela a aby z ní zbytečně nepodléhal panice a stresu!

 

Aby se pes z oblečku nezbláznil

Pokud máte přeci jen pochyby o snášenlivosti svého mistrovského díla, zkuste na něj psa pomalu přivyknout. Pokud nikdy nenosil žádné oblečky ani do deště, bude ze začátku trochu panikařit. Stačí jej psovi navléci třeba jen na čtvrt hodinku denně, důležité je, aby strach psa nevykrystalizoval v rozkousání oblečku. Nezapomínejte na pamlsky a projevujte radost nad tím, jak to vašemu psovi sluší. Koneckonců, i pes se může na Halloween cítit ve svém kostýmu trapně a tak je třeba jej ujistit, že je největší hvězdou večera!

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?