Harry Divoký ztracený

22. ledna 2013

Haryčkovi jsou tři roky. Jednou v létě jsme s Harykem šli do lesa. Bylo tam bláto. A Harry tam lítal jako divoké prase. A to myslím doslova. Harry běhal ale v blátě, a protože jsem se s ním honila a už jsem bohužel nemohla, tak Harry přidal, protože měl svůj klacík, ale metrový klacík.

 

 

Já už jsem těžce popadla dech, hvízdla jsem a Harry nikde. Znovu jsem popadla dech a zahvídla jsem. A zavolala Harry! Ke mně! Ale Harry chytrý zase podle sebe si šel a myslel si, že mu vezmu klacík. A zapomněla jsem přídavné jméno metrový klacík. Potom jsem ho šla tedy hledat, nemohla jsem ho najít. A k večeru mi zavolala maminka a ptala se mě, kde jsem. Já jsem jí řekla, že jsem venku. A máma na to a hned domů. Tak dobře. Řekla jsem smutně. Došla jsem domů a máma se mě ptá, kde mám Haryka.

 

Já jsem řekla, že se mi Harry ztratil. Cože? Ztratila jsem Haryho, je mi to moc líto. Ano, to je mi také líto, drahoušku. Začala jsem vzlykat a máma mě uklidnila, že se najde. No tak se rozvěsili letáky. A Harry se dva měsíce nenašel. Ale za tři dny po dvouch měsících a potom ho šel hledat táta a máma a děda a babička.

 

A nakonec ho našla babička. Volala, že ho našla a všichni se seběhli a on to nebyl Harry, ale liška. Všichni pomalu šli pryč. Ale potom, jak došli domů, tak zazvonil telefon a našel se Harry. Všichni jsme jásali a jeli jsme hned pro něho a byli jsme v lese, ale Harry byl radši na vodítku. A byli jsme veselí a už jsme si dávali pozor v lese.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?