Historka toulavého pejska

2. března 2011

Menší historka ze včerejšího dne. Jako každé ráno jsme si i včera s Lexii vyšly na půlhodinový okruh a z baráčku, kde mají fenečku zlatého retrívra se na nás vyřítil bernský salašnický pes. Doprovod jsme měly téměř až domů.

Na celé historce by nebylo nic zvláštního do doby, kdy mě tento stejný pesan přišel navštívit až do práce:-) Koukla sem z okna a on seděl a upřeně na mě čučel:-) Zavolala sem na policii,aby ho odvezli majiteli, ale jak viděl policejní uniformu, už mizel. Asi 10 chlapů se ho pokoušelo chytit, ale marně:-) Srandovní scéna nastala, kdy se o chytnutí pokoušel i šéf. Oba zmizeli za hromadou dřeva, pak vyběhl pesan a šéf pořád nikde. Na chvíli nastalo ticho a do toho hláška "Ty vole, on ho sežral":-) Samozřejmě se nic nestalo. Nechali jsme ho v areálu dokud si ho páneček nevyzvedl. Pesan byl víc než spokojený. Našel si místečko s posledním zbytkem sněhu, odkud pozoroval dění na dílně, od chlapů dostal buchtu a skřoupal granulky:-)

 

Přidáno 29 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?