Hladová procházka (z pohledu našeho pejska)

18. listopadu 2012

Jednou jsem takhle šla s paničkou na procházku. Byl krásný den, na obloze ani mráček a bylo teplo tak akorát pro psí srst. Najednou mě něco udeřilo do nosu. Byla to vůně. Ale čeho?

 

 

Tak jsem nad tím přemýšlela a šla jsem po čichu. Panička mě vždycky zatahala, ale já se nedala. A konečně už to vidím! Veliká paní! A má tašku plnou rohlíků! Zavětřila jsem a vytrhla jsem se paničce z ruky. Vodítko se mi ale zamotalo pod nohama, upadla jsem na zem. Mezitím když jsem se snažila postavit, se na mě ta paní dívala s vykulenýma očima a rychle couvala. Měla nejspíš strach.

 

Jenže já jsem měla tááákovou chuť na ty rohlíky, že jsem po ní skočila a tu tašku ji sebrala. Všechny rohlíky byly rázem na cestě. Panička se za mnou rozběhla a pomáhala té paní. Já jsem si zatím narvala ty rohlíky do tlamy a běžela jsem s nimi pryč, aby jsem si je mohla v klidu vychutnat. Jenže panička už se za mnou hnala a poznala jsem, že něco není v pořádku.

 

Vzala mě do náruče (a to já velmi nesnáším - jsem už velká a vždycky se bojím, že spadnu) a běžela se mnou domů. Před domem mě položila na cestu a trošku na mě zakřičela. To od ní nebylo hezké. Pomyslela jsem si. Vždyť jsem chtěla, aby jsme si spolu daly ty rohlíky a ona mi dá zaracha. To není fér. Jenže jsme před vraty potkaly naše známé holky - paničku Kláru a jejího psa Bobbyho.

 

Tak se paničky daly do řeči a já s Bobbym taky. Pak nás napadlo, že bychom mohli utéct a schovat se jim, nebo najít další rohlíkovou paní ale tak jsme se dohadovali, že nás paničky daly zase zpátky na vodítko. Mám Bobbyho ráda a vždycky spolu tropíme neplechu.

 

Panička pozvala paničku Kláru s Bobbym na návštěvu a to už jsem té mojí paňuli odpustila i ty rohlíky. A stejně se na moji paničku nikdy nezlobím. Mám ji vždycky ráda a mojeho kamaráda králíka taky. ♥

♥PES, KTERÉHO KRMÍTE VÁS MÁ MNOHEM RADŠI NEŽ ČLOVĚK, KTERÉMU JSTE POMOHLI♥

 

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?