Hlídání a venčení psů

6. listopadu 2015

I když na svého čtyřnohého miláčka nedáte dopustit, v životě občas nastanou situace, kdy by bylo pro něj i pro vás úlevou dát ho někomu spolehlivému na hlídání. Právě i z tohoto důvodu vznikla hlídací a venčící služba Doginni.cz.

Služba Doginni.cz zprostředkovává hlídání a venčení psů, trénink a další doplňkové služby péče o psa. Sdružuje více než 700 prověřených pečovatelů o psy po celé ČR a je dostupná ve většině českých měst. Majitel psa si na www.doginni.cz může podle lokality vyhledat hlídače/venčitele, který nejvíce vyhovuje potřebám konkrétního psa a cenovým možnostem majitele, a jednoduše ho online objedná.

V ceně služby je i pojištění kryjící úrazy a případné škody. Tato služba funguje od roku 2014 a přiznává inspiraci podobnými zahraničními servery, které už ve světě patří mezi běžné služby.

Ideálním řešením nečekaných situací je možnost „last minute“ rezervace náhradního páníčka. Některé z těchto situací, možná i trochu překvapivých, uvádíme níže.

 

Doginni.cz team

 

8 situací, kdy vám hlídání psa vytrhne trn z paty

1. Pořádáte party

I když jsou hosté vašich večírků jistě zodpovědní a slušní, některé věci prostě ve větším počtu lidí neuhlídáte. Hosté můžou nechat omylem otevřené dveře na ulici nebo krmit pejska dobrotami, které mu ve větším množství způsobí trávicí potíže. Aby nebylo druhý den špatně i pejskovi, zařiďte mu raději nocleh u spolehlivého hlídače.

2. Nemůžete vstát z postele

Venčit pejska několikrát denně je super, pokud se cítíte dobře. Ležíte-li ale v posteli s horečkou a váš psí kamarád po vás neustále skáče, protože potřebuje jít ven, asi vám to moc nepřidá. Pro vás oba tak bude určitě lepší, když si vašeho miláčka vezme na pár dní na starost spolehlivý náhradní páníček.

3. Váš host se bojí psů

Očekáváte návštěvu, která se bojí psů nebo je nemá ráda? I když by váš čtyřnohý miláček jistě neublížil ani mouše, určitě chcete, aby se u vás návštěva cítila dobře. Místo zavírání pejska v ložnici mu raději dopřejte hlídání u spolehlivého hlídače. Pejsek se bude mít jako v bavlnce a váš host si může užít pobyt u vás bez obav a stresu.

4. Stěhujete se

Při stěhování je jistě každý pomocník vítán, ovšem váš pejsek z neobvyklé situace asi mít radost nebude. A i vám nakonec půjde stěhování lépe od ruky, když se vám nebude neustále plést mezi nohama. To samé platí u stavebních úprav v bytě. I v takové situaci oceníte pomoc náhradního páníčka.

5. Pozvánka na poslední chvíli

Dostali jste pozvánku na lákavou služebku nebo výlet, který opravdu nechcete odmítnout? Problém je, že se koná už zítra. Neodmítejte pozvání bez rozmyslu a raději nejdříve zkuste kouknout na Doginni.cz. Najdete tam více než 700 prověřených hlídačů, z nichž mnoho nabízí i „last minute“ rezervaci hlídání.

6. Nestíháte uzávěrku

Poslední dny a hodiny před uzávěrkou, odevzdáním seminárky, nebo zpracováním prezentace pro klienta jsou peklo, které zná snad každý. Pro to ale nemá pochopení váš mazlík, který po vás skáče a dožaduje se venčení nebo si chce prostě jen hrát. I v takových případech vám trn z paty vytrhne náhradní páníček, díky kterému budete mít klid a možnost soustředit se jen na dokončení důležitého úkolu.

7. Míjíte se s veterinářem

Máte někdy pocit, že je naprosto nemožné sladit váš rozvrh s pracovní dobou veterináře nebo psího kadeřníka? Na Doginni.cz najdete spoustu hlídačů, kteří jsou flexibilní a rádi za vás tyto „psí“ pochůzky zařídí.

8. Bylo by trapné odejít

Po vydařené schůzce, na kterou jste se tak dlouho připravovali, s vámi chce klient oslavit úspěšný kontrakt nad skleničkou vína. To by asi nebylo úplně taktické odmítnout kvůli venčení pejska. Naštěstí se stačí na pár minutek omluvit, najít hlídače s nabídkou „last minute“ rezervace, a ten už pejska vyvenčí – nebo klidně i pohlídá přes noc – místo vás.

Doginni.cz

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?