Hlídání mazlíčků a slevový voucher v článku

4. května 2017

Chodíte brzy do práce a nestíháte mazlíčka vyvenčit či si s ním láskyplně pohrát? Nechcete aby byl smutný a strádal přítomnost, jste dlouho v práci a bojíte se, že by váš mazlík nevydržel doma, než přijdete z práce domů? Chcete jet na dovolenou, ale nemáte hlídání a pejsci do hotelu nesmí? Tak právě pro Vás spustily hlídačky nový projekt – hlídání mazlíčků…

Činnosti Hlídaček mazlíčů

Na Vás je jaké slečně svěříte svého mazlíčka. Slečnu, která Vám padne nejlépe do oka můžete kontaktovat a domluvit se s ní na spolupráci. Každá Hlídačka vyslechne vaše prosby a touhy, které chcete, aby vykonala pro vašeho mazlíčka, bude se Vám snažit vyjít co nejvíce vstříc. Milují vaši pejsci procházky? Není problém, děvčata ho vezmou na túru, aby Vám mazlíka unavili a nestrádal na pohybové aktivitě. Pokud váš mazlík není milovník dlouhých procházek a má rád spíše povalování v pelíšku, tak se nabízí např. i varianta, že zavítají k Vám domů a s vašim pejskem si rády pohrají.

hhhhhhhhhhhhhhhf.jpg

Co když na rychlo musím odjet a není nic naplánováno a dohodnuto s Hlídačkou?

Záleží na vaši domluvě s konkrétními hlídačkami, buď se nabízí možnost mazlíčka mít doma a slečna bude k Vám docházet domů a starat se o něj, a nebo po vašem souhlasu může váš mazlíček zůstat u ní doma do doby, kdy je potřeba. Samozřejmě vše závisí na vaši individuální domluvě s konkrétní hlídačkou.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Pokud Vás nabídka oslovila – tak už jen stačí kliknout na odkaze http://bit.ly/2p3PGMG a zaregistrovat se, v případě potřeby můžete podat inzerát nebo si s aktivním členstvím kontaktovat slečnu, která splňuje vaše požadavky a byla by nejlepším společníkem pro vašeho mazlíčka.

Pro čtenáře webu Hafici.cz se nabízí uplatnění voucheru – sleva na členství, akce platí do konce května 2017, tak neváhejte a staňte se členem.

micinyccc.PNG

Najít HLÍDAČKU pro Vás můžete ZDE a nezapomeňte uplatnit slevový voucher s kódem: HAFICI2017

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?