Honey. Máme se blbě :

27. dubna 2015

Tak ahoj ! To jsem já Honečka :) Bydlím v novém domě, jen už nemám tak dobrou péči zÁCHŮDEK JE ŠPINAVÝ nedostáváme jíst ! jen když vidím toho chlapce jak mě bije a maminku topí ! je mi s toho zle ' chci jít pryč když byla zima tak nás vystrčily ven ! tet u nás bývá 30 stupňů a oni nás nechávají se pařit doma beez vody a ještě k tomu topí !jen doufám že to utrpení skončí, poté pro nás přijelo auto !

Jupí z auta vystoupila žena, s vlasy které byli spletené do copu no už mi to dolšo když jsem viděla miminku jak utíká za tou ženou vždyt je to lucka ! Radovaly jsme se ♥ když nás objala a odvezla domů a tam na nás čekaly sourozenci zase jsme byli spokojená rodinka :)

Zajímavosti, něco psala já a něco jsem se raději podívala aby to bylo okey :)
Popis[editovat | editovat zdroj]

Mainská mývalí - příklad svalnatého typu

Siamská kočka - příklad útlého typu
Kočky domácí jsou si, navzdory dlouhému období domestikace, navzájem stále velmi podobné. Obecné rysy stavby těla jsou stejné - kočka má dlouhé tělo s relativně krátkými končetinami, krátký krk, poměrně širokou a krátkou hlavou a středně dlouhý ocas. V kohoutku je kočka vysoká asi 30 cm, délka těla včetně ocasu činí pak kolem 80 cm. Kocouři jsou větší než samice a váží asi 3,5–7 kg, hmotnost koček se pohybuje od 2,5–4,5 kg. Srst je obvykle krátká rovná a přilehlá.

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?