Honey: Nová rodinka

8. prosince 2014

Ahoj to jsem zase přece já :) .... Tak a brášky a sestřičku si někdo vzal.Je nás tu málo ale prý pojedeme někam.Ale zajímá mě kam?....Maminka mi řekla že myslím teda že každé dva roky jezdí za jedním pánem za panem Pasekem.Tak pánička chystá maminku dává jí nějaký postroj-Kšírky-

Nás chce dát do nějaké divném zavírací krabice,tak a jedeme-ach jo..Mě tak zajímá co to asi bude...Když jsme do jely.Šly jsme do šedého obrovského domu.Pánička řekla jen dobrý den.A on tak kolik jí mám ovočkovat ona řekla no tak se dívejte.První šla máma tak mnaučela a pak já jak do mě píchl jehlu.Tak já jsem utekla dveřma ježiši tam byla ale ale zima.Když sem viděla dvounožce utekla jsem za nimi nějaký chlapeček s rodinkou si mě vzaly.

A jéé to tam bylo útulné bylo tom tam přichystané jako by už tam měla nějaká kočička být. Chlapeček tam měl moji fotku ani nevím proč. Ale jako moc hezké to bylo. On prvně mi řekl běláčko. Ale pak asi jeho máma řekla to je přeci Honey. A za hodinku přišel ten Paseka.,on řekl tak tady je utekla.Ale je to jedno tak jí budeme mít dříve.

Bylo dobré že jsem rozuměla lidské řeči.A dozvěděla jsem se že dají ke mě maminku protože...Pánička je moc nemocná a tak musí jít do nemocnice ach jo.

Je mi po ní smutno.


Tento příběh je smyšlený ale děkuji čtenářům.

Brzy bude zase.

 

Uděleno 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?