Horoskop na měsíc březen 2014 pro psy

1. března 2014

Máte li doma pejska ve znamení Berana, zkuste se připravit na to, že vám dá jasně najevo, co je správné. Prostě bude naprosto přesně vědět, co právě chce. Nezbývá, než to prostě více tolerovat, je to velmi chytrý jedinec. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc březen 2014.

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení Berana

(21. 3. – 20. 4.)

Krása, hrdost, majestátnost, to jsou typické rysy pro plemeno afghánský chrt. A pokud máte doma pejska ve znamení Berana, je úplně jedno, jakého je plemene. Právě tyto vlastnosti u něj budou převládat. Hlavně tedy hrdost. Na tu si doslova potrpí. Nebude s nimi jednoduché pořízení, ale diplomacie to spraví.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk

(21. 4. – 20. 5.)

Na psí Býky budete muset doplnit trpělivost. Pokud na něj zavoláte, jednou to určitě stačit nebude. Zkuste je ale trochu tolerovat, ani oni to teď nemají úplně lehké. Chtějí být chvíli sami sebou, tak jim tuto vymoženost dopřejte. Budou vám vděční. Rozkazy a příkazy teď moc neocení, na to stále myslete.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi v Blížencích

(21. 5 – 21. 6.)

V sekci „Psí hry a sporty“ se dočtete, jak svého psa cvičit, aby pro něj byl výcvik zajímavý. Pokud totiž máte pejska ve znamení Blíženců, budete potřebovat návod, jak ho zkrotit tak, aby ho to zároveň i bavilo. Nebude totiž jednoduché zvládnout vašeho psího mazlíka, má velmi energické období a také dost chaotické.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak

(22. 6. – 22. 7.)

Plemeno bulteriér je známé hlavně svou drsnější povahou. Vše ovšem záleží na tom, jak je vychováván. Nic není černobílé, svět kolem nás je barevný. I váš psí Rak bude potřebovat spoustu vlídných slov a zacházení. Je to jediný způsob, jak ho něco naučit a zároveň získat toho nejskvělejšího kamaráda.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psí Lvíčci

(23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Lva, můžete si být jistí, že nudit se tentokrát moc nebudete. Jeho veselá a hravá povaha se projeví zcela naplno a využije každou vhodnou chvíli k tomu, aby si zadováděl. Doporučují se procházky na místech, kde se může volně proběhnout, nejlépe s nějakým kamarádem.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení Panny

(23. 8. – 22. 9.)

Přestože je český fousek známý hlavně tím, že miluje lov, jeho povaha je milá a klidná. Stejné to bude s vaší psí Pannou. I když máte doma jedince, který miluje spíš pohyb, nyní se dost zklidní a to hlavně proto, že potřebuje prostě klid a užít si svého pána tak trochu jinak. Potřebuje velmi blízký kontakt a hezké slovo.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy

(23. 9. – 23. 10.)

Pokud máte doma pejska ve Vahách, trochu ohlídejte jeho končetiny. Bude trochu náchylnější nejen k různým úrazům, ale také k problémům s kostmi a klouby. Zkuste tomu přizpůsobit pohyb a také stravu. Veterinární prohlídka by měla být samozřejmostí. Je prostě nutné ho více v tomto směru ohlídat.

 

Horoskop pro psy - štír

Psí Štíři

(24. 10. – 22. 11.)

Inteligence, ale i svéhlavost jsou dané plemeni irský setr. Ovšem i těm pejskům, kteří se narodili pod znamením Štíra. Bude nutné to brát na zřetel a zkoušet mu být hlavně oporou. Jednorázovými příkazy moc nezmůžete. Bude nutné s ním hovořit jako rovný s rovným. Rozumí naprosto všemu, nyní vám to i dokáže.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec

(23. 11. – 21. 12.)

U pejsků, kteří se narodili pod znamením Střelce, očekávejte trochu paličatost a umíněnost. Nemyslí to zle, jen jsou tak prostě naladění. Vše budete sice muset opakovat dvakrát, ale hlavně tehdy, budete- li po něm chtít to, co on zrovna nechce. Zkuste mu dát nyní trochu víc prostoru a spíše se věnovat hrám než výcviku.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes ve znamení Kozoroha

(22. 12. – 20. 1.)

Plemeno jihoruský ovčák se doporučuje jen těm, kteří to s pejsky opravdu umí a rozumí jim. Váš Kozoroh nyní také bude potřebovat speciální vedení. Jeho inteligence je na samém vrcholu a bude mít tendence si dělat věci hlavně po svém. Co tím myslí zjistí jen ten, který svého psího kamaráda opravdu dobře zná.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář

(21. 1. – 20. 2.)

Psí Vodnáři budou sice trochu tvrdohlaví, ale jinak je čeká celkem klidné období, tedy i vás. Jen si prostě občas bude mít tendence postavit si hlavu. Zkuste to přejít, nejedná se o nic mimořádného. Můžete si být jisti tím, že jakmile mezi vámi nastane absolutní souznění, můžete si blahopřát. Nebude co k řešení.

 

Horoskop pro psy - ryby

Když je pes i Ryba

(21. 2. – 20. 3.)

Pejsci v Rybách mají v povaze hlavně hravost a milují vodu. Až na malé výjimky, samozřejmě. To budou mít navíc tendence opravdu si užít. Není nic, co by jim zabránilo se rochnit v každé louži nebo si vyhrabat po cestě na procházce velkou díru do země. Jsou takoví, tak je takové i berte. Alespoň se zasmějete.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?