Horoskop na měsíc březen pro kočky

1. března 2013

Pokud máte doma kočičku ve znamení Štíra, buďte si jistí, že to jednoduché nebude. Chvíli bude tam a chvíli zase tady. Až ji budete hledat, nejspíš se zapotíte. Tak to berte jako hru, ona to tak rozhodně má. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc březen 2013.

 

 

Kočičí horoskop beran

Horoskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

Pokud znáte plemeno pixiebob, jistě víte, že tato kočka je sice velmi přátelská a milá, ale nesnáší změny, hlavně prostředí. Pokud máte doma kočičího Berana, užijete si právě milého mazlíčka, ale rozhodně ho nevystavujte ničemu, co by ho mohlo stresovat. Vše by mělo alespoň nyní zůstat při starém. Pak si můžete být jisti, že si užijete pohodu a klidný měsíc.

Co je potěší: rádi si vám lehnou na klín, rádi se pomazlí, rádi se projdou po zahradě. Prostě to, co běžně dělají. Tak budou klidní a vyrovnaní. Pokud plánujete dokonce kamaráda, nyní není vhodná doba.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Váš kočičí Býk by mohl být v těchto dnech trochu nervózní. Může za to nedostatek sluníčka, které nedočkavě vyhlíží. Zkuste ho zabavit, více s ním být a provozovat hry, kterých se také zúčastníte. Bude se také více oddávat odpočinku, tak mu ho dopřejte, co hrdlo ráčí. Nakupte pelíšky nebo prostě uvolněte místo tam, kde je mu nejlépe. Pak bude nadmíru spokojený.

Co je potěší: především procházka ve slunných dnech, ale také spousta lásky, kterou teď bude dostávat. Tyto dvě věci zcela postačí k tomu, aby mu nic nechybělo. Věnujte mu spoustu času.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Pokud je mezi kočkami opravdu tajemné zvíře, je to cejlonská kočka. Pokud máte doma Blížence, můžete si být jisti tím, že se bude chovat naprosto stejně. Neřešte tedy jeho tajné schovávačky, vycházky a další věci, které bude dělat jinak než jindy. Zkuste ho vnímat tak, že má své období a tolerovat ho. Uvidíte, že se to zase upraví a bude na tom stejně, jako vždycky.

Co je potěší: zkuste mu uvolnit místo tam, kde má obyčejně zákaz. Upravte to tak, aby se mohl schovat, kdykoliv bude chtít. Pak se můžete spolehnout, že šťastnější zvíře na zemi neuvidíte.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nemůžete po vašem Ráčkovi chtít, aby se radoval na povel. Unavuje ho zima, málo sluníčka a chladné období jako takové. Pokud nějaké sluníčko vysvitne, umožněte mu přístup k oknu, ven a kamkoliv, kde si ho užije. Ve chvíli, kdy nebude dobře naladěn, protože venku až tak hezky nebude, nechte ho odpočívat. Na jaře pookřeje, zase bude plný života i energie.

Co je potěší: odpočinek na místě, kde ho nebude nikdo rušit. Pokud bude chtít ven, nebo si prostě nějak užít sluníčka, nechte ho. Na jaře budete mít doma svého energického miláčka.

 

Kočičí horoskop lev

Kočka lev (23. 7. – 22. 8.)

Kočičí Lvi budou hraví a veselí bez ohledu na to, jak bude venku, jaké kolem nich budou energie. Nic je nerozhází. Maximálně váš smutek, ale zkuste si užívat jeho pohody a nechat ji přenést i na sebe, až se nebudete cítit nejlépe. Stejně se chová japonský bobtail. Máte li doma právě tohle plemeno, tohle všechno bude umocněné. Váš mazlíček má prostě skvělou náladu.

Co je potěší: všechno, co se bude hýbat, protože jejich rozdováděnost je nastavena právě tímhle směrem. Užijí si každou legraci, zkuste se tedy ponořit do jejich světa. Bude vám tam hezky.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

U kočičích Panen si nejspíš nebudete úplně jisti tím, jak se cítí, co chtějí a co se jim honí hlavou. Ale je to tím, že ani ony sami nevědí, co se s nimi děje. Mají rozhozené energie a také jsou nastaveny na náročnější období páření a probuzení. Budou chtít vést a také více rozmazlovat. Tak jim to prostě dopřejte. Zaslouží si to, navíc, za pár dní se zklidní a budou to zase ony.

Co je potěší: vaše přítomnost a hry, které nebudou muset vymýšlet samy. Jejich pohodlnost je ale v tuto chvíli jasně daná. Proto se je pokuste rozveselit pokaždé, kdy to půjde. Samy to nedokážou.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

Na kočičí Váhy pozor. Kočky mají spoustu rozpustilé energie, kterou si vybijí právě na vás. Jejich inteligence je sice nesporná, ale nyní ji budou používat hlavně k tomu, aby vám trochu zahýbaly nervovými pochody a pokud se jim to povede, budou z toho mít velkou radost. Zkuste na jejich hru přistoupit, pak je trochu zmatete a svoji chytrost použijí někde úplně jinde.

Co je potěší: hlavně to, když zjistí, že vás převezly, napálily, rozčílily. Mají prostě takovou náladu, což není vůbec na škodu. Nyní si zařádí a v příštích dnech budete mít klid a pohodu.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

u kočiček narozených ve znamení Štíra si můžete být jisti tím, že nepostojí, nepoleží, prostě nebudou nikdy tam, kde byste je chtěli mít. Každou chvíli je najdete někde jinde. Pokud mají své oblíbené místo na spaní, nejspíš to v těchto dnech nebude pravda a najdete je pokaždé někde jinde. Zkuste tedy pelíšek brát spíše jako přechodnou stanici, kam se jednou rádi vrátí.

Co je potěší: stálost a stereotyp to rozhodně nebudou. Chtějí změnu, proto se také chovají trochu chaoticky. Ale na druhou stranu zjistíte, co se jim vlastně honí hlavou a budete vědět jak na ně.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičky ve znamení Střelce nyní trochu popřou svoji přirozenost a energické chování. Jejich doménou bude lenost, odpočinek snad po každé menší námaze a nechuť cokoliv dělat a podnikat. Je to ale tím, že sbírají energii na období, které přichází. Pak je opět poznáte, někdy dokonce tak, že sami budete překvapení tím, kolik energie mají. Nyní jim ale prostě schází.

Co je potěší: pokud váš miláček rád přijde na klín, je docela možné, že nyní to tak často nebude. Tak ho hlavně k ničemu nenuťte. Nemá to cenu a navíc, mohlo by ho to dokonce stresovat.

 

Horoskop kozoroh

Kočky v kozorohu (22. 12. – 20. 1.)

Nebelung je plemeno, které se vyznačuje svoji hravou, milou a hlavně přizpůsobivou náladou. Pokud máte doma Kozoroha, buďte si jisti tím, že právě tohle bude jeho doména. Zapomeňte na vašeho přemýšlivého miláčka, který všechno a neustále řeší do detailu. Nyní to bude trochu jinak. Tak si hlavně tohoto období užijte, je docela možné, že se dlouho nebude opakovat.

Co je potěší: zcela jistě si bude chtít často hrát a dovádět, tak mu tu radost dopřejte. Uvidíte sami, jak si to bude užívat. Užijte si to s ním, dokud máte možnost. Hodně se mu prostě věnujte.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na kočičí Vodnáře nebude platit nic, co půjde tvrdší cestou. Pak se okamžitě zabrzdí a neposlechnou tím spíše. Budete muset být velmi milí, pokud budete chtít, aby váš miláček přišel na zavolání nebo provedl to, co chcete. Silou prostě nic nezmůžete. Stále na to myslete. Budou totiž reagovat i na tón vašeho hlasu. Prostě vás čeká trochu náročnější období.

Co je potěší: hlavně to, když budete milí a laskaví. Pak ale po nich můžete klidně chtít, co budete chtít. Zaslouží si to, myslete na to, že přesně takové období mají někdy i lidé. Přece je milujete.

 

Horoskop ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vaší Rybě náladu v těchto dnech nic nezkazí. Proto se pokuste se napojit na jejich myšlení i energie. Pak si můžete užít stejně úžasného období, jako mají oni. Budete šťastní a veselí, jako vaši miláčci a velmi vás to stmelí. Navíc, není asi lepšího léku, než je dobrá nálada. Má-li ji navíc i váš miláček, tak pak tím spíše. Prostě doba, která si žádá opravdové prožití se vším všudy.

Co je potěší: nejvíc to, když budete naladěni stejně, jako oni. Pak nebudou mít problém vůbec s ničím. Naopak. Mohou v těchto dnech fungovat dokonce jako léčitelé. Využijte toho.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?