Horoskop na měsíc červen 2014 pro psy

2. června 2014

Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, máte buď náhradní chůvu, nebo skvělého společníka, citlivého pro momentální situaci. Prostě úžasný pejsek a úžasný měsíc, který si nelze než užít. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červen 2014.

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci ve znamení Berana trochu nezapřou svoje znamení. Hnout s nimi bude opravdu obtížné, pokud si postaví hlavu. Zkuste zde najít zlatou střední cestu, která vám umožní tento měsíc v klidu přežít. Nic jiného stejně nezbývá. Hlavně pozor na tresty, budou si je pamatovat. To by mohlo do budoucna znamenat problém.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Anglický buldok je plemeno, které patří mezi ty mírumilovné a fixované na svého dvounožce. Pokud máte ale doma pejska ve znamení Býka, nebude to jinak. Máte možnost si tedy užít pohodového pejska, který ale bude vyžadovat vaši pozornost. Čili, v tomto případě sice platí něco za něco, určitě se to ale vyplatí.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Velmi vlastní nyní bude psím Blížencům aktivita a dost často i nad rámec. Mohli by díky tomu být trochu neopatrní a špatně odhadovat svoje možnosti, více je tedy hlídejte. Venčení by mělo probíhat na místech, která znáte a kde jim nehrozí žádný úraz. Na druhou stranu, můžete využít i toho, že budou celkem poslušní.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Když je pes i rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máte doma děti, je nejlepší si pořídit buď plemeno německý boxer, nebo pejska ve znamení Raka. A pokud již máte to všechno, máte o starost méně. Nyní se právě váš Rak postará o vaše potomstvo lépe, než kterákoliv chůva. Stejně na tom ale bude každý nový příchozí člen rodiny. Zkuste mu tedy pořídit kamaráda.

 

Horoskop na měsíc - lev

Pes ve znamení lva (23. 7. – 22. 8.)

V sekci našeho portálu s názvem Psí hry a sporty se dočtete, jak vašeho pejska zabavit. Bude to nutné, pokud máte doma chlupáče ve znamení Lva. Jeho aktivita bude na samém vrcholu a zábavu si najde sám, pokud to neustojíte. Tak pozor, protože jejho vlastní vymyšlené hry, by se vám nemusely ani trochu líbit.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Bruselský grifonek je velmi živý pes, vyžadující pozornost. Ale tak to nyní budou mít všechny psí Panny. Rozhodně jim neuděláte radost tím, že je necháte si hrát samotné. Zkuste si tedy na ně nyní udělat více času a zvažte, zda je zde nechat, pokud plánujete dovolenou. Odloučení by pro ně mohlo být hodně stresující.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V sekci Výživa a strava psů je spousta užitečných návodů, jak stravovat vašeho chlupáčka, hlavně tedy, pokud je narozen pod znamením Vah. Jejich zažívání bude citlivější a proto pozor, čím se váš mazlíček krmí. Pokud zaznamenáte cokoliv, co bude mimo rámec, poraďte se raději s vaším veterinářem nebo jiným odborníkem.

 

Horoskop pro psy - štír

Psi štíři (24. 10. – 22. 11.)

U psích Štírů máte možnost naučit je zajímavé věci. Bude nutné je jen chválit a chválit a občas také obdarovat nějakou tou lahůdkou. Pak totiž udělají vše, co jen chcete. Budou velmi učenliví a svoje kousky si i zapamatují. Naučte je i něco užitečného, třeba chodit nakupovat nebo přinášet různé věci, bude si to dokonce užívat.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Poslušnost, ale zároveň i velká aktivita je dána plemeni italský ohař. S tím si ovšem nic nezadají ani vaši psí Střelci. Bude nutné vymýšlet program pro vaše mazlíčky a také dlouhé procházky, které si doslova užijí. Bavit je bude hlavně běhání a to za čímkoliv. Na tento měsíc je tedy návod na zabavení naprosto jasný.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes ve znamení kozoroha (22. 12. – 20. 1.)

Psí Kozorohové sice změny moc nemusí, ale nynější měsíc je skvělý na seznamování všeho druhu. Zcela jistě si porozumí i s úplně jiným druhem. Zkuste tedy popřemýšlet o novém kamarádovi, kterého nejen naprosto bez problémů přijme, ale zároveň si to bude umět i užít. Pokud tedy chcete nové zvířátko, je skvělá doba.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Hravý, přátelský, ale i velmi chytrý je například kanadský retrívr. Čili má ty nejlepší vlastnosti, pokud chcete skvělého kamaráda. Velmi podobně na tom ale budou i Vodnáři, proto si užijte každou chvíli s nimi. Určitě nezalitujete jediného dne, stráveného v jeho společnosti. Bude přínosem jak pro vás, tak i pro něj.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes ryba (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci narození v Rybách by mohli být tak trochu bez nálady. Mohlo by se stát, že to vyhodnotíte jako zdravotní problém a určitě není nutno právě toto ignorovat, ale nejspíš jen zjistíte, že si nedokáže vytvořit dobrou náladu. Bude to tedy na dvounožcích, kteří určitě velmi dobře vědí, co jim udělá radost a dokáže je povzbudit.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?