Horoskop na měsíc červen pro kočky

2. června 2013

Kočičí mazlíčci, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, budou mít radost z každého nového přírůstku, hlavně, že nebudou sami. Útulky jsou plné dalších mazlíčků, kteří na domov čekají. Je tedy nejlepší doba udělat hned dva dobré skutky. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červen 2013.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Sibiřská kočka je sice tvor přátelský, ale cizím lidem moc nedůvěřuje. Pokud máte doma kočičku ve znamení Berana, počítejte s tím, že to bude hodně podobné. Návštěvy ji moc nenadchnou a bude se snažit být buď nenápadná, nebo se dokonce schová. Jen potřebuje více klidu.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičí Býky máloco rozhodí, ale mohli by ne úplně dobře reagovat na jiné prostředí. Pokud tedy plánujete například návštěvu veterináře, která může ještě počkat, nechte ji na později. Přemísťování vašeho mazlíčka kamkoliv by mohlo znamenat, že bude reagovat velmi podrážděně.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Horoskop pro blížence (21. 5. – 21. 6.)

Nenechávejte v těchto dnech samotné vaše kočičí Blížence. Stejně jako například javánská kočka by mohli na samotu reagovat dokonce až stresem. Potřebují společnost, tak jim ji dopřejte. Pokud se jim budete věnovat, nejen, že tak budou velmi šťastní, ale vytvoříte si také pouto.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Kočičky ve znamení Raka budou náladové a to hlavně díky počasí. Je možné, že zaznamenáte problémy, které by mohly vypadat tak, že není něco v pořádku hlavně ohledně zdraví. Vesměs se ale ukáže, že jen nemají náladu. Nejspíš budou mít trochu problémy s jídlem, ale vše se zase spraví.

 

Kočičí horoskop lev

Když je kočka i lev (23. 7. – 22. 8.)

Na kočičí Lvy by mohly číhat různá úskalí stran úrazů a to hlavně proto, že jejich zvědavost bude na samém vrcholu. Zkuste je více hlídat. Nic před nimi neobstojí a vše si budou chtít prozkoumat. Hlavně místa, která ještě neznají. Proto pozor na to, kam budou mít tendenci zalézat.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičí Panny budou nyní trochu tvrdohlavé a neposlušné. Proto nečekejte, že přiběhnou na zavolání. Pokud po nich budete něco chtít, dají si na čas, ale neznamená to vůbec nic. Jen si chtějí dokázat, že právě ony jsou ty, které mají poslední slovo, a nikdo nad nimi nemá vládu.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Horoskop pro kočičí váhy (23. 9. – 23. 10.)

Mezi nejklidnější plemena patří perská kočka. Vaše Váhy se budou chovat velmi podobně. Zkuste si tohoto výjimečného období užít a to i u jedinců, kteří se takto běžně nechovají. Toto se nejspíš nebude dlouho opakovat. Užívejte si tedy domácí pohody se svým vrnícím mazlíčkem na klíně.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Energií srší například plemeno sokoke. Miluje společnost a hry. Co se týká vašich Štírů, moc klidu si nejspíš neužijete, ale je možné ulovit velmi zajímavé záběry na kameru či fotoaparát. Spánek sice nebudou zanedbávat, ale budou si chtít užít her a dovádění dosytnosti. Zapojte se.

 

Horoskop pro střelce

Kočka střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci sice budou více odpočívat, ale v přestávkách si zařádí velmi intenzivně. Jejich chování bude tak trochu extrémní. Jednou miláček a mazel, podruhé ďábel se vším všudy. Nezbývá, než to tolerovat a vyčkat na klidnější dobu. Z dosahu dejte předměty, které by mohli rozbít.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ty kočičky, které se narodily ve znamení Kozoroha, budou mít jasno. Nejspíš se jejich názor na dané situace nebude shodovat s tím vaším, ale tak to prostě bude. Jejich chování by mohlo občas vypadat až škodolibě, ale je to jen rozmar, který je bude ovládat na všech úrovních bytí.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud plánujete další zvířátko do rodiny a máte doma plemeno munchkin, nebudete mít problém. Ale v těchto dnech zcela postačí, pokud máte doma Vodnáře. Nebudou mít problém sžít se s jakýmkoliv druhem. K seznamování všeho druhu je tedy skvělá doba, proto vůbec neváhejte.

 

Horoskop ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Temperamentem oplývá habešská kočka, ale pokud máte doma Rybu, můžete si být jisti, že se nudit nebudete. Není ani nutné jim dělat asistenci, vystačí si zcela sami. Co ale přivítají, jsou hračky všeho druhu, hlavně ty, které se hýbou. Pak se můžete těšit na kousky, u kterých se zasmějete.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?