Horoskop na měsíc duben 2014 pro psy

31. března 2014

Pejsci ve znamení Býka nebudou moc akční, ale ani zcela nezábavní. Jen si to budou nechávat na dobu, kdy to uznají sami za vhodné. Zkuste si s nimi více hrát, to jediné je zabaví a přivede na jiné myšlenky. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc duben 2014.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci ve znamení Berana jsou nastaveni na rázné jednání, které se bude odvíjet od toho, jak se zrovna cítí. Čili zvláštní dubnové nastavení podobně, jako počasí. Pokud se budou cítit dobře, hned vás odmění, pokud špatně, mohli by ukázat zuby. Nic prostě nebudou nechávat náhodě. Pokud je ale znáte, budete umět reagovat.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Mírumilovný až apatický je anglický buldok. A jestli máte doma pejska ve znamení Býka, s největší pravděpodobností bude nastaven stejně. Občas by se mohlo zdát, že je něco v nepořádku po zdravotní stránce, a veterinární prohlídka není nikdy zbytečná, když vidíte jiné chování. Ale stejně se jen ukáže, že nemá prostě náladu.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

U psích Blíženců zaznamenáte možná trochu smutek. Hlavně v době, kdy pes bude sám. Pozor na to, mohlo by to znamenat stavy deprese. Zkuste popřemýšlet o tom, zda by nebylo dobré mu najít kamaráda, pokud ho již nemá. Také hry všeho druhu mu udělají radost. Zkuste ho tedy trochu vnímat a hrát si s ním co nejvíce.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U psích Raků zaznamenáte výkyvy nálad přesně tak, jaké bude počasí. Tedy, pokud bude slunečno, šťastnějšího pejska aby pohledal a naopak. Zkuste tedy využít právě slunných dní k procházkám a delšímu venčení obecně. Je to stejné jako u lidí, slunce je prostě bude nabíjet. Dejte jim prostor k vyžití tak hodně, jak to půjde.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Milý, klidný a milující svoji rodinu, tak se dá popsat broholmer. Ale klidně i Lev, pokud takového pejska doma máte. Připravte se na to, že tohle bude chtít odměnu. Máte možnost se přesvědčit v těchto dnech o tom, jak skvělý může být psí kamarád. Nakupte pamlsky a vůbec všechno to, co váš chlupáček miluje.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pejsci ve znamení Panny budou trochu tvrdohlaví. Moc s nimi nezmůžete, pokud si jednou postaví hlavu. Bude to chtít sice výcvik, ale také notnou dávku diplomacie. Hrubostí toho totiž moc nezmůžete. Zkuste být přátelští a také vysvětlovat. Zabere to víc, než kdybyste sahali k násilí, je to úplně zbytečné.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Vah, moc akční v těchto dnech nebudou. Zvolte tedy i vy mírnější tempo. Procházky by měly být sice delší, ale v poklidu. Pokud vycítíte, že se chtějí proběhnout, volte místa, kde to bude zcela neomezeně. Tak to totiž nejvíc ocení. Zkuste se mu nyní více věnovat.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pozor na to, jak budete nyní jednat se svými miláčky, narozenými pod znamením Štíra. Vše si totiž dost berou a co víc, pamatují si a hodně dlouho. Každý neuvážený krok by se tak mohl vymstít a to hlavně do budoucna. Volte mírnost, domluvu, podplácení. Alespoň pro toto období. Do budoucna to rozhodně oceníte.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Čivava ač malá vzrůstem, dokáže bránit vše, co si myslí, že jí patří. Pokud máte doma Střelce, bude to naprosto stejné. Je úplně jedno, jakého je plemene či vzrůstu. Pozor tedy na ostatní pejsky při venčení. Každý špatný pohyb by si mohl vykládat trochu jinak a díky tomu jednat neuváženě. Mějte ho stále na očích.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pejsci ve znamení Kozoroha mají rozvernou náladu, která navíc vydrží. Budou pro každou hru i špatnost, tak pozor. Občas vám svojí nerozvážností mohou „brnkat na nervy.“ Ale pokud to s nimi umíte, není čeho se bát. Zkuste se vyhýbat při venčení místům, kde se mohou zmazat k nepoznání. Určitě jim ani tohle nebude cizí.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Psí Vodnáři se budou chovat důstojně a to někdy až přes příliš. Mají prostě období, kdy cítí, že jsou někdo. Jejich ego je hodně vysoko, tak pozor na to, abyste se jich zbytečně nedotkli svým jednáním vůči nim. Tohle jediné totiž odpouštět nebudou a nejspíš si vás podají při první příležitosti. Takže chvalte a chvalte.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Každá louže, každý rybník nebude Rybě cizí. Tak pozor na to, aby vám nenastydli. Pokud už se neudrží a některou chladnější vodu vyzkouší, utíkejte s nimi do tepla. Ve slunném počasí sice nic moc hrozného nehrozí, ale v chladnějších dnech bude nutné rozlišovat, zda jsou to odchovanci v teple, nebo zvyklí na drsnější podmínky.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?