Horoskop na měsíc duben 2015 pro kočky

2. dubna 2015

Aprílový duben bude pro vaše kočky nevyzpytatelný a proto i jejich nálada se bude měnit jako počasí. Co si užijete právě s tou vaší kočkou, se dozvíte níže. Ať už vám ale vaše kočka připraví jakékoliv překvapení, nemějte jí to za zlé a i přesto ji vždy podrbejte za oušky.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani se ukáží v celé své kráse a to především co se týká jejich paličatosti. Bohužel s tím nic moc neuděláte. Když vám tedy váš kočičí beran odmítne už třetí druh granulí nebo kapsiček, nevěšte hlavu a zkuste další. Určitě si nakonec vybere a na oplátku vám bude celý večer vrnět do ouška.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Býci budou mít bojovnou náladu. Ať už se budete snažit jejich útoky jakkoli odrazit nebo jim zabránit, na své kočičí býky si jen tak nepřijdete. Jsou chytří a dokáží se dobře skrývat. Jejich útoky budou opravdu rychlé a nečekané. Zkuste je proto nějak zabavit – kupte novou hračku nebo škrabadlo. Zabaví se a „vyblbnou“ a vašim poškrábaným rukám se alespoň trochu uleví.


Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Blíženci mají dvě tváře – tu, kterou vám ukáží a tu druhou, se kterou chodí ven lovit. Doma jsou to kouzelní mazlíčci, vrní a jsou celý plyšoví. Venku, to jsou ale nemilosrdní lovci s ostrými drápky, ze kterých jejich kořist jen tak neunikne. V dubnu se bude chtít vaše kočka ukázat a proto vám se svého „druhého světa“ bude nosit dárečky. Nehubujte ji proto za myšky nebo jiné dárky na schodech nebo před dveřmi. Myslí to dobře a chce se jen podělit.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ať už venku padá sníh, prší nebo svítí slunce, vaše kočka ve znamení raka bude připravená na všechny rozmary počasí, co přijdou. Ven vašeho kocoura bude lákat setkání s místními kočkami a doma ho tak nezadrží nic, i kdyby trakaře padali. Dejte svým ráčkům volnost. Jaro je jen jednou v roce.


Kočičí horoskop lev

Když je kočka lvem (23. 7. – 22. 8.)

Vaši lvi budou „vypínat hruď“, tvářit se, že jim patří celý svět. Jakmile se k nim nebudete chovat jako ke králům zvířat, dají vám to najevo více než nevybíravě. V dubnu tedy bude velet vaší rodině váš chlupatý kocour nebo kočka. Pozor ale, aby váš lev nepřevzal otěže nadobro!


Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ikdyž se kočičím pannám nebude chtít vystrčit paty z domu, jakmile tak udělají, bezpečně se jim do kožíšku dostane každý parazit, co bude v celém širém okolí. Prohlížejte svou kočku pravidelně. Buďte připraveni! Nakupte obojky nebo pipety proti klíšťatům, šampon proti blechám a pinzetu na odstraňování klíšťat. Štěstí přeje připraveným.


Horoskop pro kočky Váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kočky ve znamení vah budou zvědavé, ale strašně zvědavé. Nic jim neunikne a nic jim nebude cizí. Najdete je v koši na prádlo, ve skleníku, na střeše za komínem nebo číhající v ptačí budce. Ale pozor, jejich průzkumnické období může být i nebezpečné. Mohou totiž strčit hlavičku nebo packy někam tak hloupě, že se nebudou moci bez vaší pomoci dostat ven. Mějte je proto více na očích.


Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ať už máte doma kočku domácí nebo mainskou mývalí kočku, buďte si jisti, že váš štír nebude chtít být sám. Ráno vás bude budit hlazením po tváři a „jemným“ kousáním do nosu. V poledne vám při obědě bude vrnět na klíně a večer si vám sedne za krk a možná vám i jazýčkem omyje vlasy. Dopřejte mu vaši přítomnost. Mohlo by se stát, že se vaši přítomnosti začne dožadovat nevhodným chováním jako je čůrání do bot či do postele.


Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vaše kočky a kocouři ve znamení střelce budou opravdu „střelci“. Půjdou z extrému do extrému. V jednu chvíli budou spořádaně spát na sedačce a v další vteřině se budou houpat na záclonách a skákat ze skříně na skříň. Asi na ně jen jde jaro a potřebují vybít svou energii. Dopřejte jim pobyt venku na čerstvém vzduchu, ať se trochu unaví. Také můžete zkusit něco dobrého na zub, to vaši kočku od jarních extrémů dokáže také odradit.


Horoskop kozoroh

Kočky v kozorohu (22. 12. – 20. 1.)

Prohlížejte svou kočku pravidelně. Kočky ve znamení kozoroha budou v dubnu více náchylné na nejrůznější parazity. Kontrolujte uši kvůli ušnímu svrabu a srst kvůli klíšťatům a blechám. Pokud zjistíte, že je něco v nepořádku, řešte to co nejdříve. Vaši kozorozi prostě potřebují větší péči. Určitě vám za to budou vděční.


Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na vašeho vodnáře jde jarní deprese. Nic mu nebude po vůli. K novým kapsičkám jen čuchnou, novou hračku demonstrativně ignorují a nechávají ležet v koutě. Jediné co jim trochu zvedne náladu, je neustálé hlazení, mazlení a drbání. Věnujte jim trochu svého času. Až budete mít špatnou náladu zase vy, jistě vám to vrátí minimálně stejnou měrou.


Horoskop ryby

Kočka jako rybička (21. 2. – 20. 3.)

Pokud máte doma kočku ve znamení ryb, tak v dubnu ani nepoznáte, že ji máte. Bude natolik klidná a mírná, že kdyby nesnědla svou obvyklou porci granulek, tak ani nevíte, že je doma. Ale nebojte, nic jí není, jen se u ní ještě neprojevila jarní aktivita. Hned v květnu se jí energie vrátí.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?