Horoskop na měsíc duben červen psy

2. června 2013

Pejsci narození ve znamení Vodnáře budou hodně citliví. Proto pozor na jednání, které budete uplatňovat vůči vašemu mazlíčkovi. Bude si hodně pamatovat a to i v době, kdy to zase bude váš známý miláček, kterého jen tak něco nerozhodí. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červen 2013.

Horoskop pro psy - beran

Horoskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

Nudíte se? Pořiďte si anglického kokršpaněla. Tak by mohla znít v nadsázce věta, která jasně vystihuje současné dny nejen tohoto plemene, ale psích Beranů obecně. S vašimi mazlíčky se v těchto dnech určitě nudit nebudete. Zkuste toho patřičně využít. V pohotovosti by měly být fotoaparáty i kamery.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud potřebujete dobře ochránit majetek, zkuste se zaměřit buď na plemeno beauceron nebo na pejsky ve znamení Býka. Pravdou je, že zmíněné plemeno to má dané a Býci to budou prostě nyní takto vnímat. Nejspíš jim to stále nevydrží. Na druhou stranu uvidíte, co váš miláček dokáže, jak si svých věcí cení.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Pes blíženec (21. 5 – 21. 6.)

V sekci „psí hry a sporty“ najdete spoustu návodů na to, jak vašeho miláčka zabavit a cvičit tak, aby to pro něj bylo i zábavné. Budete tyto informace navíc potřebovat. Aktivita vašich psích Blíženců bude na samém vrcholu a usměrnit je bude tak trochu nutné. Jinak si zábavu najdou sami, nemuselo by se vám to líbit.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U psích Raků pozor na dásně a zuby. Alespoň občasná vizuální prohlídka by měla být samozřejmostí, a pokud se na to necítíte, je dobré popřemýšlet o návštěvě u veterináře. Pak totiž budete mít naprostou jistotu. V každém případě zkuste přizpůsobit těmto problémům i krmivo a na prevenci myslete stále.

 

Horoskop na měsíc - lev

Pes ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Na vaše Lví miláčky nyní pozor. Jejich nálady se budou dost střídat a nikdy tak nebudete vědět, na čem vlastně jste nejen vy, ale i váš pejsek. Každý má ale nárok na trochu té nejasnosti sám v sobě a pejsci na tom nejsou jinak. Prostě toto období přejděte, protože pokud svého miláčka znáte, nebude problém nic odhadnout.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Český fousek se vyznačuje svojí klidnou povahou. Ovšem pokud máte doma pejska ve znamení Panny, nebude to jiné. Zkuste se zaměřit i na výcvik, nebude to až tak náročné. Rád vás poslechne, tím spíš, pochopí-li to jako zábavu. Pak se můžete těšit na opravdu hodně zajímavé výsledky a naučené kousky.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

U psích Vah máte nyní možnost rozvinout přesně to, co byste chtěli, aby uměly. Nebude těžké pro ně cokoliv pochopit. Mají totiž velmi bystrou mysl, kterou budou takto i využívat. Pravda, někdy jejich nápady budou působit trochu jako provokace, ale co naplat. Jsou to přece jen osobnosti a jako takové i myslí.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Velmi zvláštní plemeno je eurasier. Zbožňuje svoje lidi, ale musí mu být stále na blízku. Je-li váš mazlíček narozen pod znamením Štíra, připravte se na to, že se bude chovat velmi obdobně. Dá vám vše, co vám na očích uvidí, ale pouze za podmínky, že i on dostane přesně to, co chce. Je to vaše přítomnost.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pejsci narození ve znamení Střelce mají v těchto dnech tak trochu problém se sebou samým. Nejspíše počasí se podepíše na jejich rozpoložení, které bude jednou takové, po druhé zase makové. Nespoléhejte na danou situaci. Vše může být během chvíle jinak. Proto i trochu pozor na jejich reakce.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Když je pes i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud znáte plemeno irský vlkodav, jistě víte, že je to obrovský dobrák s velkým srdcem. Stejně citlivý se srdíčkem na talíři bude i váš mazlíček, pokud je narozen ve znamení Kozoroha. Není to ale jen tak, bude nutné mu to oplácet a nezapomínat na to pokaždé, když se vám takto projeví. Prostě vás velmi miluje.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na psí Vodnáře tak trochu pozor. Mohou si nyní některé vaše kroky vyložit špatně nebo si je dost dlouho pamatovat. Jsou tak jednoduše naložení. Velmi citlivé vnímání jim nějakou dobu i vydrží. Zkuste je tedy spíše chválit a volit hezká slova. Do budoucna se tak můžete vyhnout nedorozuměním a problémům.

 

Horoskop pro psy - ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud někdo vyžaduje kázeň, je to kanárská doga. Svůj majetek skvěle ohlídá, ale potřebuje vedení. Že na to nejste i vašich psích Rybek zvyklí? Tak byste měli začít, alespoň na nějakou dobu. Jejich tvrdohlavost bude tak trochu zarážející, ale občas to tak bývá. Zkuste toto období prostě přejít a trochu svého miláčka hlídat.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?