Horoskop na měsíc duben pro kočky

1. dubna 2013

Kočičky ve znamení Blíženců ukážou, jak si umí poradit stran dvou tváří. Prostě a jednoduše, herectví je pro ně celkem hračka a nyní tím spíše. Hvězdy jsou totiž tomuto umění velmi nakloněny. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc duben 2013.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Co se kočičích Beranů týká, trochu nezapřou v těchto dnech své znamení. Jejich paličatost sice bude občas do nebe volající, ale nic s tím nenaděláte. Zkuste se tedy smířit s tím, že bude lepší, pokud jim dáte prostor k tomu, ať si tohle zajímavé období prostě pořádně užijí.

 

Kočičí horoskop býk

Kočky v býku (21. 4. – 20. 5.)

Na kočičky ve znamení Býka si tento měsíc jen tak nepřijdete. Mají za ušima a nic si nenechají líbit. Pokud tedy budete chtít něco, co ony ne, nebudou odmlouvat, spíš vám to naservírují tím svým způsobem. Prostě proto, abyste si příště rozmysleli je hloupě obtěžovat.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočičí Blíženci mají jednu tvář, kterou ukazují a pak tu, kterou používají, pokud se cítí být obtěžováni malichernostmi. Tu druhou budou používat tedy vždy, když se jim nebude cokoliv chtít. Alespoň pro vás nebude jasnějšího signálu, že právě tohle není podle jejich gusta.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Připravte se na to, že vaši kočičí Ráčkové budou jaro vnímat přesně tak, jak má být, bez ohledu na počasí. I kdyby venku sněžilo, budou toužit po druhé polovičce a nic na tom nezmění ani absence sluníčka. Mohli by tyto chvíle prožívat trochu intenzivně, ale co naplat.

 

Kočičí horoskop lev

Když je kočka lvem (23. 7. – 22. 8.)

Ti chlupáčci, kteří se narodili pod znamením Lva, budou mít tendenci se maličko naparovat a ukazovat. Je tedy jasné, kdo bude nyní v rodině velet a v kočičí tlupě tomu nebude jinak. Zkuste to trochu ohlídat, aby to nedopadlo tak, že svoji moc převezmou do svých tlapek nadobro.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Kočičí Panny toho nyní moc nepředvedou. Jsou prostě líné se projevovat a také se více snažit o cokoliv. Co jim nepřijde přímo pod čumáček, nebude pro ně vůbec ničím. Prostě nemají náladu se moc snažit, nabírají energii, tak jim toho klidu trochu dopřejte. Zaslouží si ho.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

Na kočičky ve znamení Vah pozor! Nic jim neunikne, nic jim nebude cizí. Prostě zkoumávací období, které si doslova užijí. Mohlo by to být spojeno i s úrazy, také ale s tím, že se občas zapomenou někde venku. Zkuste je tedy mít v tomto období více na očích, aby něco neuniklo.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud znáte plemeno mainská mývalí kočka, jistě také víte, že je to jedinec, který samotu nesnáší. Proto pozor na to, aby váš Štír nebyl doma příliš dlouho sám. Mohlo by se to projevit na jeho chování, protože samotu rozhodně vyhledávat nebude. Možná by pomohl i nějaký kamarád.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičí Střelci budou sice konečně i trochu odpočívat, ale opravdu jen trochu. Půjdou z extrémů do extrémů. Buď jasný odpočinek, nebo řádění se vším všudy. K tomu samozřejmě patří i toulky. Prostě začínají vnímat jaro jako takové. Zastaví je maximálně něco dobrého na zub.

 

Horoskop kozoroh

Kočky v kozorohu (22. 12. – 20. 1.)

Dobře si svých kočičích Kozorohů všímejte, hlavně srsti a kůže. Pokud zjistíte, že je něco v nepořádku, řešte to. Rady také najdete na našem portálu v sekci „Kočičí nemoci“ kde se můžete dočíst, jak poznáte nejen problém, ale také co s ním. Potřebují prostě větší starost.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Stejně jako lidé, mají i kočičí Vodnáři jasný pohled na svět. Jejich názory nic nezmění, ani vaše vůle. Pokud si tedy na něco jasně utvoří pohled, není nic, co by to změnilo. Pokud se tedy zatváří divně v případě, že na ně promluvíte, alespoň víte, co si o vás a nejspíše myslí.

 

Horoskop ryby

Kočka jako rybička (21. 2. – 20. 3.)

Plemeno perská kočka je klidné a mírné a moc se neprojevuje. Pokud máte doma kočičku ve znamení Ryb, přesně tak to bude u vás doma nejspíš vypadat. Takže si užijte pohodu a mazlení, protože za pár dní bude všechno jinak. Jejich energie bude na samém vrcholu již brzy.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?