Horoskop na měsíc duben pro psy

31. března 2013

Pejsci ve znamení Vodnáře mají trochu navíc, co se týká energie. Zkuste ji také nasbírat tolik, kolik jen půjde. Na procházkách jistě fyzičku oceníte. Pokud se tedy chcete přizpůsobit. Nic jiného vám ale upřímně řečeno nezbude. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc duben 2013.

Horoskop pro psy - beranHoroskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

Ideál psa by mohl být klidně také ainu ken. Velmi dobře se cvičí a poslouchá vás. Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, tak přesně tak se bude nyní chovat. Jeho inteligence bude jasně zářit do prostoru a nenechá nikoho na pochybách, že je skvělá doba ho něco užitečného naučit. Tak se snažte.

 

 

Horoskop pro psy - býk

Pes ve znamení býka (21. 4. – 20. 5.)

Na našem portálu v sekci „Péče a zdraví psů“ se můžete dočíst spousty rad. Budete je potřebovat, protože jeho organismus bude trochu oslabený a je možné, že i náchylnější k různým onemocněním. Dobře ho tedy hlídejte. Nepodceňujte ani procházky v chladném počasí, ani případné parazity, prostě nic.

 

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Měsíc bude v zajetí energie a to takové, kterou možná ani nepoberete. Například plemeno anglický foxhound je známý právě svou energickou povahou, a pokud je navíc narozen ve znamení Blíženců, máte před sebou hodně zajímavý měsíc. Připravte se na to, že procházky kolem domu stačit nebudou.

 

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Ráčkové trochu nezapřou svoji povahu. Milují teplo a ve velké míře dokonce i vodu. Proto pozor na procházkách hlavně v počasí, které až tak teplé nebude. Pro ně je jasně dané, že je doba k radovánkám typu cachtání se v každé louži. Může hrozit prochladnutí.

 

 

Horoskop na měsíc - lev

Horoskop pro lvy (23. 7. – 22. 8.)

Na pejsky ve znamení Lva budete muset trochu opatrně. Jejich radikální řešení některých situací bude vyžadovat spoustu trpělivosti. Nemyslí to sice špatně, ale zle by to mohlo vyznít nebo dokonce vypadat. Pokud se prostě dostanou do jakékoliv situace, hned ji vyhodnotí. Pozor na ostatní psy při procházkách.

 

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Chcete-li s vaším pejskem provozovat nějaké psí sporty, například agility, hodí se plemeno australská kelpie nebo právě pejsek ve znamení Panny. Přesně takhle totiž bude nastaven a to dokonce bez ohledu na plemeno. Čili, jarní procházky by měly být rozhodně delší, hlavně v krásném počasí.

 

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Horoskop pro psí váhy (23. 9. – 23. 10.)

U psích Vah by to mohlo chvílemi vypadat, že nejsou úplně v pořádku. Nic není radno podceňovat, a pokud vám bude připadat, že se něco děje, návštěva veterináře by měla proběhnout. Ovšem v naprosté většině případů se stejně dozvíte, že se vůbec nic neděje. Že jen nemá náladu a chuť něco podnikat.

 

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Stejně jako čau čau bude váš psí Štír ne úplně nastaven na mazlení a vaše vrtochy. Nejspíš si bude dělat vše po svém. Do psích věcí mu tedy moc nezasahujte, bylo by to zbytečné. Také výcvik, především ten intenzivnější by tak intenzivní v těchto dnech být neměl. Všechno má prostě svůj čas.

 

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pejsci ve znamení Střelce budou spíše klidnější. Ale pozor, nic nepodceňujte, přestože vám přijde, že by se na nich dalo dříví štípat. Znamení nezapřou, jen si chtějí trochu odpočinout od všeho a budou více spát a lenošit. Ostražitost jim neubude, jen se na chvilku odsune do pozadí. Buďte trpěliví.

 

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pejsci ve znamení Kozoroha budou citlivější na dásně a zuby. Proto je v tomto směru více prohlížejte a pokuste se také upravit stravu. Při náznacích zubního kamene a dalších problémů, by měli projít důkladnou prohlídkou. I prevence bude velmi důležitá. Zkuste se proto poradit s nějakým odborníkem.

 

 

Horoskop pro psy - vodnář

Horoskop pro vodnáře (21. 1. – 20. 2.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Vodnáře, mají trochu tendenci rozčilovat okolí. Ale jen to tak vypadá. Ve skutečnosti mají psinu z těch, koho se jim podaří rozhodit, včetně svých lidských kamarádů. Mají prostě hravou a jako takovou i trochu provokativní. Zkuste je tedy nyní více tolerovat.

 

 

Horoskop pro psy - ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Maďarský chrt patří mezi nejrychlejší psy, ale také velmi dobře chápe okolnosti a to, co se po něm chce. Máte-li doma pejska ve znamení Ryb, bude nejen vyčnívat trochu z řady tím, jak rychle vás provětrá na každé procházce, ale zároveň i tím, jaké bude mít pochopení pro vaši únavu. Prostě miláček.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?