Horoskop na měsíc květen 2014 pro psy

1. května 2014

Pokud máte doma pejska ve znamení Blížence, zkuste se mu více věnovat, je to nejlepší, co pro něj nyní můžete udělat. Zcela postačí k tomu, aby byl váš chlupáček v naprosté pohodě a vyrovnanosti. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen 2014.

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma plemeno barbet, jistě dokážete ocenit jeho nekomplikovanost ve všech směrech. To stejné nyní ale budete mít možnost ocenit u pejsků ve znamení Berana. Můžete se spolehnout, že pár věcí vás u tohoto obvykle tvrdohlavého stvoření docela překvapí. Nakupte pamlsky, protože tohle si přece žádá odměnu.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Psí Býci budou trochu urputní a za vším si budou chtít jít tak nějak za každou cenu. Neznamená to, že byste neměli možnost je zvládnout, ale jistou dávku diplomacie a pochopení potřebovat budete. Zkuste se na to dívat tak, že mají prostě jen dostatek energie, která je nutí jít dopředu za každých okolností. Neděje se nic mimořádného.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi v blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Psí Blíženci se projeví povahově v celé své kráse a to bez ohledu na plemeno či stáří. Budou vyžadovat pozornost, samota je bude trápit a společné hry a procházky velmi ocení. Pokud je tedy nyní chcete odměnit za cokoliv, mělo by to být právě takhle. Vezměte je ven a zkuste si s nimi na procházkách hrát.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Čivava, ač maličká vzrůstem, obrovská svým srdcem. Raci mají své city a srdíčko také na dlani – na tlapce. Něžnosti, mazlení, to všechno se u nich projeví naplno. Každé pohlazení si budou umět opravdu pořádně vychutnat, každé hezké slovo je rozněžní. Čili je zcela jasné, jak je potřeba se k nim právě teď chovat.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Psí Lvi jsou trochu bez energie, kterou musí doplnit, proto na to stále myslete. Není to jen o krmivu, ale také o kvalitních procházkách ve slunných dnech, které jim dají asi úplně nejvíc. Pokud tedy bude krásné počasí, zkuste si udělat více času a věnovat se jim naplno a hlavně dlouho. Získáte pozitivně naladěného pejska.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

U psích Panen se zaměřte na pohybový aparát. Hlavně u pejsků šlechtěných a těch, kteří na tyto problémy více trpí. Bude nutné je v tomto směru hlídat více. Nepodceňujte žádné příznaky, že něco není v pořádku. Samozřejmostí by mělo být i kvalitní krmivo, zaměřené právě na to a procházky, které se jim přizpůsobí.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Vah, budou mít tendence věci trochu hrotit. Nic nebude barevné, ale spíše černobílé. Na druhou stranu bude jasné, jak jsou v tu danou chvíli na tom doopravdy, protože signály budou více než jasné a zřejmé. Pak zcela určitě nebude problém přizpůsobit a jednat.

 

Horoskop pro psy - štír

Psi štíři (24. 10. – 22. 11.)

Glen of imall teriér se vyznačuje tím, že ho každá pozornost jeho dvounožce velmi dobře naladí. Stačí pouhá chvilka a pochvala k tomu, aby byl zcela jinak nastavený a tak to je i u většiny Štírů. Je tu tedy jasný návod k tomu, jak to udělat, aby byl váš pejsek šťastný a spokojený. Alespoň je vidět, jak málo někdy stačí, a můžete si užívat skvělých dní.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pejsci ve znamení Střelce budou mít nálady jak na houpačce. Na druhou stranu budete mít jasno, jak je právě váš pejsek naladěný, protože signály od něj budou chodit zcela jasné a zřetelné. Pokud tedy bude veselý, zvolte výcvik a procházky, pokud ubručený a mrzutý, nechte ho odpočívat a dělat si to, co je mu nejblížší.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes ze znamení kozoroha (22. 12. – 20. 1.)

Pokud máte doma chlupáče ve znamení Kozoroha, nebude s ním úplně jednoduché pořízení. Na všechno vysloví svůj jasný názor, přes který vlak nepojede. Bude tedy na zvážení, zda ho máte nechat být a jít si za tím, co cítí on sám dobře, nebo zasáhnout. Pozor ale na rozhodnutí, která učiníte, budou mít dobré i zlé následky.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

U psích Vodnářů to bude celkem jednoduché. Budou nastaveni přesně tak, jak jejich dvounožec. Vaše nálady se protnou do jeho, díky vnímavosti, kterou nyní disponuje. Pozor tedy na to, jak budete nastavení. Smutek se umocní, ale radost také. Ta by určitě měla převládat, tak se snažte jeho i sebe přesvědčit, že je lepší.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes ryba (21. 2. – 20. 3.)

Veselost a nekomplikovanost je daná plemeni japonský čin, ale také Rybám bez rozdílu. Ty jsou obecně pro každou legraci, proto využijte umocnění jeho elánu a temperamentu k tomu, abyste si právě květen užili po svém a hlavně v dobré náladě. Jen to bude důležité a na tom zkuste stavět vzájemnou pospolitost.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?