Horoskop na měsíc květen pro psy

2. května 2013

U pejsků ve znamení Panny trochu více sledujte zdraví a zkuste více upravit stravu. Jen tak předejdete problémům, které by mohly mít závažnější charakter. Jinak se ale těšte na mazlíčka přesně takového, jak ho znáte. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc květen 2013.

Horoskop pro psy - beran

Horoskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

Pozor na pejsky narozené ve znamení Berana. Jsou trochu roztěkaní a neví, co by. Je to dáno tím, že mají sice spoustu energie, ale netuší, kde ji vybít tím správným způsobem. Proto bude na dvounožcích, aby je tak trochu vedli a vymysleli správnou náplň. Například nějaký psí sport a psí radovánky.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pejsci ve znamení Býka mají sice za ušima a jejich inteligence je na vysoké úrovni, ale budou potřebovat vedení, aby právě tyto vlastnosti využili tím správným způsobem. Zkuste pro ně vymyslet činnost, která je bude nejen bavit, ale zároveň jim dá i něco do budoucna. Například otevírat dveře.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Pes blíženec (21. 5 – 21. 6.)

Není asi nic, co by psí Blížence rozhodilo. Budou čišet pohodou a rozverností. Rádi se pomazlí i zadovádí v místech, kde budou moci být na volno. Zkuste jim toho tedy dopřát co nejvíce. Na výcvik je času dost. Měsíc bude jen a jen jejich. Šťastnějšího psa aby pak pohledal. Rozhodně si to užije.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Americký bezsrstý teriér je živý pes, který potřebuje pohyb. Proto se nehodí pro pasivní páníčky. Pokud ale máte doma Raka a jste zvyklí na to, že je to spíše povaleč, nejspíš vás v těchto dnech tak trochu vyvede z omylu. Připravte se tedy na změnu režimu a častější procházky, bude to vyžadovat.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psí lvíčci (23. 7. – 22. 8.)

Máte-li doma Lva a k tomu plemeno anatolský pastevecký pes, připravte se na to, že návštěvy by měly být pod dohledem. Pokud na to totiž nedohlédnete vy, dohlédne na to právě on a to velmi důsledně. Je to i tak rozený hlídač svou povahou a nyní to bude brát velmi vážně. Je prostě naprosto nekompromisní.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Psí Panny by mohly být trochu náchylnější na zažívací potíže, proto pozor na to, jakou mají stravu. Zkuste se na to tedy více zaměřit, a pokud zjistíte jakýkoliv problém, neměli byte řešení odkládat. Jinak bude vše v naprostém pořádku a nic mimořádného vás nečeká, ovšem zdraví bude trochu citlivé.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Vah velmi přivítají pohyb. Pokud znáte plemeno anglický foxhound, řiďte se jeho vlastnostmi. Vaši mazlíčci si právě s tímto plemenem příliš nezadají. Zkuste i vymyslet nějaký zajímavý sport a vůbec další činnost, při které se nejen zabaví, ale také pořádně vyřádí.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Na psí Štíry budete muset trochu diplomaticky a to zvláště v těch případech, kdy po nich budete cokoliv chtít. Jejich tvrdohlavost bude velmi intenzivní, a i když ji třeba dobře znáte, asi se i tak budete muset obrnit trpělivostí. Zkuste je tedy více podplácet tím, co mají rádi. Pak možná i něco zásadního zmůžete.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Basenži je svou povahou dost podobný povaze kočky. Svého pána sice miluje, ale manipulovatelný moc není. A máte-li doma Střelce, právě tato povahová stránka nyní bude hodně viditelná. Co naplat, má prostě svoje období. Každý má právo se tak trochu projevit čas o času a váš mazlíček není výjimkou.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Když je pes i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

U psích Kozorohů čekejte přesně takové chování, jaké znáte. Máte-li ale dobře cvičitelného kamaráda, buďte si jistí, že v těchto dnech to bude zvláště dobré. Tak se na to zkuste více zaměřit. Můžete totiž začít s výcvikem, který může být i trochu složitější. Velmi dobře si vše zapamatuje a posléze použije.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Výborný pracovní pes je belgický ovčák, a pokud máte doma Vodnáře a není to zrovna postelový mazlíček, bude disponovat tím nejlepším, čím pes vládne. I když i ti méně odvážní se občas ukážou jako velcí ochranáři, ti zběhlí budou vyčnívat i z řady. Můžete si tedy gratulovat a dokonce se i pochlubit.

 

Horoskop pro psy - ryby

Horoskop pro psí ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci ve znamení Ryb se mají čile k světu a to tolik, že vás to občas bude stát i spoustu nervů a práce. Rádi se vyválejí v té nejmenší a určitě i jediné louži, kterou potkají. Zaběhají si tak, abyste se hezky proběhli i vy. V lese pozor, neunikne jim pozornosti žádná srnka, i když účel bude jen hraní. Prostě rošťáci.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?