Horoskop na měsíc listopad 2013 pro kočky

1. listopadu 2013

Kočičky ve znamení Raka budou nyní trochu svéhlavé a také velmi tvrdohlavé. Ale to se prostě stává. Ne každý den je posvícení, jak se říká a to samé platí pro lidi. Tak proč by se kočky nemohly také nějak projevovat? Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2013.

Kočičí horoskop beran

Kočky v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Šťastnější zvířátko abyste v těchto dnech pohledali. Hlavně tedy, pokud máte doma kočičku ve znamení Berana. Budou mít prostě skvělou náladu, tak si užívejte skvělého období, které i vám pomůže se skvěle naladit. Není lepšího přenašeče dobrých nálad, než je právě kočka, která vlastně i léčí.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Kočičky ve znamení Býka se sice budou mít čile k světu, ale jejich nálady se budou střídat. Takže toto náročnější období zkuste prostě nějak protrpět. Za pár dní bude zase vše při starém. Můžete je samozřejmě trochu rozptýlit různými hrami. Zkuste slepit dohromady třeba pár krabic.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Kočičky ve znamení Blížence budou velmi rády objevovat neobjevené. Nebo také velmi důkladně to objevené zkoumat do posledního koutku. Pak si budou chtít odpočinout, což pro dvounožce znamená jediné. Zkuste je hledat i na místech, kde by vás to vůbec nenapadlo. Mají za ušima.

 

Horoskop pro kočky rak

Kočičí raci (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máte doma kočičky ve znamení Raka, moc si nezadají například s těmi ve Lvu. Najevo dají velmi razantně, že se jim něco nelíbí. Také k tomu všemu patří tvrdohlavost. Prostě nic jednoduchého. Z klidných mazlíčků budou na chvíli ti náročnější, ale i kočky prostě mají své dny.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Na kočičí Lvy přijdou touhy všeho druhu. Budou rozněžnělí a velmi přítulní. Kontakt s člověkem nebo s jiným tvorem bude nutný. Snažte se to brát na zřetel. Pokud totiž budou v tomto směru strádat, mohlo by se stát, že se až změní jejich povaha. Dopřejte jim tedy velkou spoustu lásky.

 

Horoskop pro kočky panna

Kočka panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud se týká kočičích schopností léčit a máte doma právě Pannu, nemohli jste si vybrat lépe. Stejně jako například česká kadeřavá dají svoji lásku najevo nejen svým hlasitým vrněním, ale zároveň i citem právě pro nemoc a bolesti všeho druhu. Dokonce i ty duševní. Je prostě skvěle nastavená.

 

Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Hurá do světa! Tak by se dalo shrnout vše, co si vaše kočičí Váha nyní bude přehrávat v hlavičce. Doma nebudou mít stání a ty domácí by mohly být tak trochu nervózní. Zkuste jim tedy dopřát trochu volnosti. Budou pak spokojené a velmi rády se pak budou vracet do svého pelíšku.

 

Kočičí horoskop štír

Kočky ve znamení štíra (24. 10. – 22. 11.)

Energie kočičích Štírů je na samém vrcholu. Hry a dovádění všeho druhu budou na programu každý den. Mohlo by to znamenat, že občas něco rozbijí, ale určitě to nebude úmysl. Proto na to stále myslete a zkuste se více obrnit trpělivostí. Také dejte z jejich dosahu vše, co vám přijde dost cenné.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Kočičky, které se narodily ve znamení Střelce, budou trochu citlivější, než obvykle. Jejich reakce tím pádem na sebe nenechají čekat v žádném případě. Urážení je jednou z nich. Pozor tedy na slova, vše si budou brát doslova. Také projevy lásky jsou nyní hodně důležité. Zkuste nakoupit pamlsky.

 

Horoskop kozoroh

Když je kočka i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V sekci našeho portálu kočičí hry a výchova najdete spoustu možností, jak vaši kočku zabavit nebo vycvičit. Pokud totiž máte doma Kozoroha, tyto rady se vám budou hodit. U ničeho totiž dlouho nevydrží a bude nutné zapojit hodně bujnou fantazii. Samy si totiž nebudou moc umět poradit.

 

Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skotská klapouchá kočka je známá tím, že je velmi odolná vůči všem nemocem. To ale neplatí pro vaše Vodnáře. Proto pozor na všechny změny, které zaznamenáte. Nic nepodceňujte a pamatujte stále na to, že je lepší navštívit lékaře dvakrát zbytečně než jednou a to pozdě.

 

Horoskop ryby

Kočičí ryby (21. 2. – 20. 3.)

Kočičí Rybky mají spoustu energie, kterou musí nyní nějak vybít. Zkuste je tedy zabavit tak, jak chcete vy, jinak se postarají samy, což s sebou ponese nelibost jejich dvounožců v podobě rozdrápaných kusů nábytku, nebo prostě rozbitých věcí. Ale když se jim budete věnovat, nic takového nehrozí.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?