Horoskop na měsíc listopad 2013 pro psy

2. listopadu 2013

Vaši pejsci ve znamení Raka se v těchto dnech opravdu vyznamenají. Budou zlatí. Prostě psíci, kteří si zaslouží jen a jen chválit a také hýčkat. Ale uvidíte sami. Vaši mazlíčci mají prostě skvělé období. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc listopad 2013.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nálady sem tam budou pro vaše psí Berany trochu typické v tomto měsíci. Zvladatelnost vašich mazlíčků bude tedy trochu náročnější, ale nic, co byste nezvládli. Zkuste jim trochu také vycházet vstříc, bude s nimi pak i lepší řeč. výcvikem klidně můžete pokračovat, jen pozor na to, jak budou zrovna nastavení.

 

Horoskop pro psy - býk

Když je pes i býk (21. 4. – 20. 5.)

Psí Býci budou trochu bez energie a také nálady, ale je to dané hlavně počasím. Zkuste procházky uzpůsobit právě počasí a také jejich momentálním náladám. Čeká vás tedy sice trochu náročnější období, ale pokud budete vnímat svého mazlíčka a vycítíte, co chce a co ne, uvidíte, že to tak strašné nebude.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Pes v blížencích (21. 5 – 21. 6.)

Ti pejsci, kteří se narodili právě pod znamením Blíženců, se opravdu tak trochu nezapřou. Rozhodování a stále přemýšlení, co je pro ně lepší. To bude jejich náplní v tomto měsíci. Zkuste je tedy trochu vést, ukázat jim nová místa a prostě je obecně naladit na jiné myšlenky. O to všechno to pak bude jednodušší.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Na psí Ráčky se připravte, budete se muset hodně ohánět. Stejně, jako jsou plemeni australský teriér dány ty nejlepší vlastnosti, tak se právě oni budou chovat. Bystrost, inteligence, ale i hravost a poslušnost. Tím vším budou jen hýřit. Zkuste si tedy toto skvělé období opravdu užít, bude totiž stát za to.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Rodina a klidné a pohodové zázemí. To v tomto měsíci vaši psí Lvi budou hodně vnímat a upřednostňovat. Čili, jakékoli výkyvy se jich také hned dotknou. Proto pozor, jak budete nastavení. Doporučuje se hodně optimismu, neboť pesimismus budou mít tendenci přebírat na sebe také. Dávejte hodně najevo lásku.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

na psí Panny v těchto dnech trochu pozor. Mají tendenci jít v těchto dnech trochu naplno. Nic nebudou nechávat náhodě. Rodinu si budou umět ubránit, stejně tak své teritorium. Mohlo by tedy dojít občas k nějakému nedorozumění, ale pokud si je dobře ohlídáte, až tak náročné to nebude. Prostě jen to berou vážně.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Snílci a velmi citliví jedinci. Tak by se daly vaše psí Váhy krátce definovat v tomto měsíci. Prostě zvláštní nastavení, které s sebou nese perfektní vnímání, ale také přecitlivělost. Něco by si tedy mohli i špatně vyložit, proto pozor. V naprosté většině případů ale půjde jen o to, abyste byli naladěni na stejnou notu.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pejsci ve znamení Štíra si budou umět obhájit to svoje. Znamená to, že budou na svoje věci trochu citlivější. Proto pozor. Nic jim neberte a zkuste s nimi také hodně hovořit. Budete tedy naprosto jasně vědět, co si k nim dovolit můžete a co ne. Ostatně, stejně se chovají i lidé. A pejsci si zaslouží stejný přístup.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud znáte plemeno drentský koroptvář, jistě víte, že se jedná o psa velmi vstřícného k svému okolí. Je nekonfliktní. A pokud máte doma Střelce, přesně tak bude v tomto měsíci nastaven. Jsou to prostě zlatíčka, která si zaslouží vaši pozornost a která mají skvělé dny. Tak si jich užijte dosyta, protože tak skvělá doba je právě teď.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud budete chtít se svým psím Kozorohem pořídit, budete muset ale hodně uplácet. Nakupte tedy hodně pamlsků, budete je potřebovat. Na druhou stranu, má to i své výhody. Dokáže pak udělat cokoliv. Proto můžete svými úplatky i dosáhnout svého a naučit ho velmi zajímavé věci. Určitě vám rád vyjde vstříc.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Duše hrdiny a srdce prince. Tak by se dal charakterizovat v tomto měsíci váš psík Vodnář. Prostě úžasně nastavené stvoření, které, kdyby mohlo, tak vám snese modré z nebe. Važte si toho a zkuste mu to oplatit se vším všudy, protože zásluhy zcela jistě mít bude. Navážete na nové věci, budou z vás stále skvělí kamarádi.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

S vašimi mazlíčky v Rybách se asi moc nezasmějete, protože jejich náplní bude hlavně spánek a odpočinek. Tak jim ho prostě dopřejte, protože začíná období, se kterým se jednoduše musí srovnat. Zima pro ně moc není, ale sníh je zaujme určitě. Tak pokud nějaký napadne, utíkejte s nimi ven, budou si ho moc užívat.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?