Horoskop na měsíc říjen 2013 pro kočky

1. října 2013

Pokud máte doma kočičku ve znamení Střelce, můžete se těšit přesně na to, co již dobře znáte. Zkuste se tedy zaměřit na výchovu tak, jak víte, že bude nejúčinnější. Efektivita takového cvičení pak bude jasně daná. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc říjen 2013.

Kočičí horoskop beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma kočičku ve znamení Berana, můžete se těšit na poměrně hezké období, které bude plné něhy a lásky. Jsou tak nastavení, tak si zkuste toho všeho užít, nejspíš se to dlouho nebude opakovat. Takže vrnění a mazlení bude na denním pořádku. Nezapomeňte je za to odměnit.

 

Kočičí horoskop býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud znáte plemeno bombajská kočka, jistě víte, že se velmi ráda druží a je také velmi inteligentní. A pokud máte doma kočičku ve znamení Býka, můžete se těšit ze stejně nastaveného miláčka. Zapomeňte ovšem na to, že ji budete nechávat samotnou, to by pak byla velmi nešťastná.

 

Horoskop pro kočky blíženci

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Javánská kočka má danou jednu zajímavou věc a tím je hlavně to, že ji máloco rozhodí. Vaši Blíženci jsou nyní nastaveni přijímat život takový, jaký je. Což je docela skvělé. Nemusíte se tedy obávat toho, že třeba vyhubování si bude brát osobně. Na druhou stranu, těžko ji k něčemu přimějete.

 

Horoskop pro kočky rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Na kočičí Ráčky budete nyní muset trochu opatrně. Zkuste si více všímat toho, co vám říkají mezi řádky. Období bude trochu složitější, ale hlavně v tom smyslu, že jejich vnímání bude na velmi vysoké úrovni. Spoustu toho, co se kolem nich bude dít, přijmou za své. Proto pozor na chování k nim.

 

Kočičí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Plemeno německý rex je známé svou vstřícnou a milou povahou. Vaši Lvi na tom budou úplně stejně. Pokud tedy máte doma obojí, můžete se těšit z několikanásobně skvěle nastavené kočky. Důležité ale je odměňovat a vracet lásku.

 

Horoskop pro kočky panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Na kočičí Panny pozor, protože jejich nálada bude tak nějak všelijaká. Chvílemi vůbec nebudete vědět, na čem jste. Jednou budou milí a vstřícní, za chvíli zase nepřístupní a zarytí odpůrci her i mazlení. Bude tedy nutné vypozorovat, jak na tom právě jsou. Prostě, i kočky mají své dny.


Horoskop pro kočky Váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Plemeno seyšelská kočka je proslulé nejen svým zajímavým vzhledem, ale hlavně velmi kontaktní povahou. Vaše Váhy budou mít stejné období, tak se připravte, že moc klidu si neužijete. Budou vyhledávat vaši společnost a stát o vše, co se bude dít kolem vás. Zkuste je tedy zapojit.

 

Kočičí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Turecká angora se ráda učí a vaši kočičí Štíři na tom budou úplně stejně. Zkuste tedy vymýšlet hry, protože právě při nich se ukáže, jak moc jsou chytří a jak rádi se učí nové věci. Aport a podobné věci by také neměly být tak složité. Prostě to zkuste a uvidíte, jak šikovného mazlíčka máte.

 

Horoskop pro střelce

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

U kočičích Střelců počítejte s obdobím, které bude neměnné. Čili něco, co dobře znáte. Ale ani to není na škodu. Můžete se prostě těšit sice ze zajetých věcí, ale alespoň máte jasno, co vlastně váš mazlíček chce. Zkuste nové hry, určitě se rád přidá a zapojí pokaždé, když ho k tomu přimějete.

 

Horoskop kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kočičky, které se narodily pod znamením Kozoroha, budou trochu tvrdohlavé a budou rády, když se věci odehrají přesně tak, jak chtějí. Znamená to jedno. Pokud po nich budete cokoliv chtít a jejich reakce se nedočkáte, nemá cenu je přesvědčovat. Prostě se smiřte s tím, že nyní mají svoji hlavu.


Kočičí horoskop vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se podíváte na náš portál, najdete sekci „Péče a zdraví koček“. Zkuste si ji dobře pročíst, hlavně co se týká zubů a dásní. Pokud totiž máte doma Vodnáře, budou právě v této oblasti velmi citliví. Veterinární prohlídka, byť preventivní, by měla být samozřejmostí, abyste něco nepodcenili.

 

Horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vaše kočičí Ryby budou mít nyní v chování především to, co je dané plemeni Kartouzská kočka. Tím je hlavně klid a vyrovnanost. Máte tedy před sebou moc hezké období, které bude plné kočičího předení a mazlení. Nechte je ale také oddechnout a dělat si některé věci podle svého.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?